Volvo XC60 sa lúči už od 32 990 €

Najpredávanejšie Volvo XC60 sa lúči, využite preto práve teraz jedinečnú ponuku a majte Volvo XC60 už od 32 990 € s automatickou prevodovkou a balíkom výbavy BUSINESS v hodnote 2 000€ v cene vozidla.

Balík BUSINESS obsahuje:

  • navigačný systém Sensus
  • parkovací asistent vzadu

Alebo Volvo XC60 už za 39 990 € s pohonom všetkých 4 kolies (AWD) a balíkom výbavy EDITION v hodnote 2 000€ v cene vozidla.

Balík EDITION obsahuje:

  • navigačný systém Sensus
  • Sensus Connect + High Performance Sound system
  • vyhrievané predné sedadlá
  • vyhrievané trysky ostrekovačov čelného skla
  • vyhrievané zadné sedadlá
  • vyhrievaný volant
  • vyhrievané čelné sklo

AKCIOVÝ CENNÍK V PDF TU

V prípade záujmu kontaktujte náš predajný tím VOLVO

E-mail: predajvolvo@topautobratislava.sk

Ing. Miroslav Tikl

Manažér predaja Volvo
Tel.: +421 2 20511 921
Mobil: +421 905 600 887
E-mail: tikl@topautobratislava.sk

Ing. Miroslava Jurášková

Predajca Volvo
Tel.: +421 2 205 11 621
Mobil: +421 905 756 256
E-mail: juraskova@topautobratislava.sk

Gustav Hollein

Predajca Volvo
Tel.: +421 2 205 11 421
Mobil: +421 915 989 907
E-mail: hollein@topautobratislava.sk

Kamila Dornikova

Predajca Volvo
Telefón: +421 2 205 11 721
Mobil: +421 917 618 285
Fax: +421 2 205 11 116
E-mail: dornikova@topautobratislava.sk

Marian Agner

Predaj jazdených vozidiel
Mobil: +421 905 756 356
E-mail: agner@topautobratislava.sk

Bc. Denisa Fechterová

Recepcia a asistent predaja Volvo
Tel.: +421 2 205 11 111
E-mail: fechterova@topautobratislava.sk

Filip Cintula

Disponent Volvo
Tel.: +421 2 205 11 521
Mobil: +421 915 844 502
E-mail: cintula@topautobratislava.sk

Marianna Lorincova

Asistentka a recepčná Volvo
E-mail: lorincova@topautobratislava.sk

Telefón: +421 2 205 11 111
Mobil: +421 905 211 424

Ak si želáte aby vás kontaktovali naši predajcovia, prosíme vyplňte tento formulár:

Please wait...

Testovacia jazda


Please wait...

Ponuka zvýhodnených skladových vozidiel XC60