Spoznajte letnú ponuku Volvo S60 a V60 EDITION

V prípade záujmu kontaktujte náš predajný tím VOLVO

E-mail: predajvolvo@topautobratislava.sk

Ing. Miroslav Tikl

Brand Manager Volvo
Tel.: +421 2 20511 921
Mobil: +421 905 600 887
E-mail: tikl@topautobratislava.sk

Gustav Hollein

Konzultant predaja Volvo - Bory
Tel.: +421 2 205 11 421
Mobil: +421 915 989 907
E-mail: hollein@topautobratislava.sk

Kamila Dornikova

Konzultant predaja Volvo - Bory
Telefón: +421 2 205 11 721
Mobil: +421 917 618 285
Fax: +421 2 205 11 116
E-mail: dornikova@topautobratislava.sk

Marian Agner

Predaj jazdených vozidiel Volvo - Bory
Mobil: +421 905 756 356
E-mail: agner@topautobratislava.sk

Mgr. Žaneta Rusnáková

Asistentka dealerstva Senior a recepčná Volvo - Bory
Telefón: +421 2 205 11 751
E-mail: rusnakova@topautobratislava.sk

Mgr. Michala Čulenová

Asistentka a recepčná Volvo - Bory
Tel.: +421 2 205 11 752
Mobil: +421 905 211 424
E-mail: culenova@topautobratislava.sk

Erika Vallová

Asistentka a recepčná Volvo - Bory
Tel.: +421 2 205 11 753
E-mail: vallova@topautobratislava.sk

Michal Foltán

Asistent predaja Volvo - Bory
Tel.: +421 2 205 11 761
E-mail: foltan@topautobratislava.sk

Filip Cintula

Disponent Volvo - Bory
Tel.: +421 2 205 11 521
Mobil: +421 915 844 502
E-mail: cintula@topautobratislava.sk

Ing. Miroslava Jurášková

Konzultant predaja Volvo - Rožňavská
Tel.: +421 2 205 11 621
Mobil: +421 905 756 256
E-mail: juraskova@topautobratislava.sk

Martin Vlha

Konzultant predaja Volvo - Rožňavská
Mobil: +421 918 886 121
E-mail: vlha@topautobratislava.sk


Bc. Denisa Fechterová

Asistentka a recepčná Volvo - Rožňavská
Tel.: +421 2 205 11 111
Mobil: +421 905 211 424
E-mail: fechterova@topautobratislava.sk


Ak si želáte aby vás kontaktovali naši predajcovia, prosíme vyplňte tento formulár:

Please wait...

Testovacia jazda


Please wait...

Ponuka zvýhodnených skladových vozidiel V40/V40 CC