Servis a záruka v cene vozidla na 5 rokov

5 ROKOV BEZ STAROSTÍ

Zabudnite na servisné náklady a užívajte si svoje nové Volvo bez starostí. Ponúkame Vám k Vášmu novému Volvu 5 ročný servis a záruku v cene vozidla.Servis a záruka v cene vozidla na 5 rokov

5 ROKOV BEZ STAROSTÍ

Zabudnite na servisné náklady a užívajte si svoje nové Volvo bez starostí. Ponúkame Vám k Vášmu novému Volvu 5 ročný servis a záruku v cene vozidla. Budete mať istotu, že počas najbližších 5 rokov sa o vaše nové Volvo budú tým najlepším možným spôsobom starať náležite vyškolení technici Volvo, používajúci originálne diely Volvo. Zaistíme Vám najlepšiu možnú starostlivosť o Vaše nové vozidlo a najbližších až päť rokov vás nemusia trápiť žiadne servisné náklady.

JEDNODUCHÉ SERVISNÉ RIEŠENIE PRE POCIT ABSOLÚTNEJ ISTOTY

Plánovaná údržba sa vykonáva v intervaloch 12 mesiacov alebo po prejdení každých 30 000 km, podľa toho, čo nastane skôr. Medzi zahrnuté služby patria bezplatné aktualizácie softvéru, osobný servisný kontakt a bezplatná kontrola technického stavu vozidla. Keďže údržbu vykonávajú výrobcom školení technici, ktorí používajú servisné technológie Volvo Cars, len mazivá a náhradné diely schválené spoločnosťou Volvo, môžete sa spoľahnúť, že vaše Volvo bude v najlepšom možnom stave.
Okrem technickej údržby ponúkame aj niekoľko ďalších užitočných služieb, na ktoré budete mať nárok vždy, keď so svojím vozidlom prídete na údržbu do servisu Volvo

JEDNODUCHÉ PRE VÁS, TO NAJLEPŠIE PRE VAŠE VOLVO


BEZPLATNÉ AKTUALIZÁCIE SOFTVÉRU

V spoločnosti Volvo neustále vyvíjame a vylepšujeme softvér pre naše vozidlá. Stovky inžinierov sústavne pracujú na optimalizácii elektronických modulov, ktoré riadia funkcie vozidiel. To znamená, že vaše Volvo môže byť po každej návšteve nášho servisu o čosi lepšie, keďže súčasťou každej prehliadky sú bezplatné aktualizácie softvéru. Optimalizácia sa môže týkať rôznych funkcií a systémov, napríklad klimatizácie, motora alebo informácií pre vodiča.

KONTROLA TECHNICKÉHO STAVU

Po pripojení vozidla Volvo k nášmu počítačovému diagnostickému systému preveríme funkčnosť všetkých bezpečnostných systémov. V rámci kontroly technického stavu vozidla vždy kontrolujeme aj stav akumulátora. Vďaka tejto kontrole budete mať o starosť menej.

UMYTIE VOZIDLA

Vždy je príjemné mať vozidlo čerstvo umyté a dokonale čisté. Preto vám vaše Volvo pri každej návšteve vášho servisu vždy umyjeme. So službou Volvo Personal Service vám vozidlo skontrolujeme a opravíme nielen zvnútra, ale postaráme sa aj o jeho zovňajšok.

OSOBNÝ SERVISNÝ KONTAKT

So službou Volvo Personal Service budete mať vždy k dispozícii vlastnú servisnú kontaktnú osobu, špeciálne vyškolenú spoločnosťou Volvo, na ktorú sa môžete obracať s otázkami. Vaša servisná kontaktná osoba bude v pohotovosti, aby vás objednala do servisu kvôli údržbe alebo iným úkonom, napríklad kvôli výmene pneumatík alebo inej starostlivosti o vozidlo.


Vyberte si zo skladových vozidiel Volvo, ktoré sú ihneď k odberu a pripravené vyraziť.

Ku každému vozidlu dostanete servis a záruku na 5 rokov zadarmo.