29. marca 2022

Exkluzívna ponuka jazdených vozidiel VOLVO Selekt


29. marca 2022

Exkluzívna ponuka jazdených vozidiel VOLVO Selekt

Podobne, ako sa staráme o servis vášho Volva, pripravujeme aj jazdené autá z radu Volvo Selekt pre ďalších majiteľov s veľkým citom a tak, aby spĺňali aj tie najnáročnejšie očakávania na jazdu a bezpečnosť, ktorú od značky Volvo očakávate. Okrem toho, že sa sústredíme na mnohobodový kontrolný a reparačný proces, ktorý auto pripraví  pre nového majiteľa a ktorý pamätá na všetko od motora, cez podporné systémy až po dokonalé vyčistenie a umytie, považujeme TOP prípravu a ďalší predaj áut Volvo Selekt za náš záväzok.

Vozidlá Volvo sú vyrábané tak robustne a spoľahlivo, ako keby boli od začiatku určené robiť radosť rôznym typom majiteľov. Práve preto je cyklus používania týchto výnimočných áut veľmi dôležitou súčasťou toho, čo pre vás robíme. Za takmer tridsať rokov práce s týmito autami, môžeme s radosťou konštatovať, že ponuka jazdených áut Volvo v T.O.P. AUTO Bratislava, a.s. sa teší nie len priazni spokojných klientov ale svedčia o tom už 2 showroomy a servisné strediská Volvo v Bratislave – Volvo Rožňavská a Volvo Bory.

Špecialitou v ponuke jazdených Volvo je ale ponuka Selekt. Tou vám prinášame jazdené ale najmä spoľahlivé vozidlá často v konfiguráciách, ktoré u nás inak ani nie sú dostupné. To robí z každého jedného auta veľký unikát a ako novým majiteľom vám umožní skutočne vyniknúť. Ponuku Volvo Selekt vám môžeme priniesť len vďaka nášmu dlhoročnému partnerstvu s Volvo Cars.

Neváhajte a sledujte ponuku jazdených či nových vozidiel Volvo na našom webe, alebo nás navštívte osobne v jednom z našich dvoch showroomov v Bratislave, v ktorých vám veľmi radi pomôžeme v otázkach, ktoré vás zaujímajú. O vašich predstavách sa porozprávate s našimi vyškolenými a skúsenými predajcami, ktorí vás nasmerujú za vašim vysnívaným vozidlom Volvo. Všetky jazdené vozidlá v ponuke sú pripravené a  môžete si ich odviesť hoci aj ZAJTRA.

Tešíme sa na vás.

FOTO:  T.O.P. AUTO Bratislava, a.s.