INŠPIRUJÚCA JAZDA

Nové Volvo S60

Objavte dynamický sedan, ktorý znova definuje pojem jazdy.DYNAMICKÁ ELEGANCIA

Stvorené pre jazdu

Nové Volvo S60 je športový sedan, ktorý prepisuje príbeh jazdy. Prirodzený výkon sa spája s intuitívnou technológiou, zatiaľ čo sofistikovaný podvozok vyvažuje komfort a ovládanie. A s niekoľkými jazdnými režimami sa dostanete do centra dynamického zážitku. Interiér je prispôsobený vašim potrebám – miesto, kde sa online pripojenie a jednoducho použiteľná technológia spája s pocitom pohody, ktorý môže poskytnúť len inovácia orientovaná na človeka a elegantný škandinávsky dizajn.

STAROSTLIVOSŤ VOLVO

Nový spôsob, ako zažiť vozidlo Volvo

Vitajte v službe Starostlivosť Volvo – služba s predplatným, ktorá ponúka nový spôsob, ako zažiť vozidlo Volvo. Jednoduchý a pohodlný prístup k vozidlu je revolúciou v oblasti mobility. Za pevný mesačný paušál bez zálohovej platby si môžete predplatiť svoj vlastný model Volvo. Postaráme sa o všetko ostatné: poistenie, daň, údržbu a servis. Je to pohodlné a bezproblémové. Toto je budúcnosť mobility a už dnes je k dispozícii od spoločnosti Volvo Cars.

Prispôsobené pre Vás

Luxusný škandinávsky interiér

Čistota, kvalita a vhodnosť pre daný účel sú základným kameňom dizajnu škandinávskeho interiéru a interiéru modelu S60. Vitajte v prehľadnom, inšpirujúcom priestore, v ktorom si vychutnáte zmysel pre luxus a užijete si jazdu.
Model S60 je prispôsobený pre vášnivú jazdu. Elegantný stredový displej s dotykovou obrazovkou je vaše intuitívne veliteľské centrum. Unikátne vetracie otvory majú štíhle kovové ovládacie prvky s diamantovým vzorom. Rovnaké vyhotovenie má štartovacie tlačidlo, ovládač režimu jazdy a ovládacie prvky na volante. Verzia R-Design zvýrazňuje športové vlastnosti vozidla s dekoračnými panelmi Metal Mesh Aluminium a kontrastným prešívaním sedadiel, na konzole nad stredovým tunelom, na dverách a manžete radiacej páky. Vo výbave Inscription sú dekoratívne panely vo vyhotovení Driftwood, t. j. z dreva s jedinečným spracovaním.
S60 T8 POLESTAR ENGINEERED

Stvorené pre odlišný výkon

Model S60 T8 Polestar Engineered je unikátny výkonný sedan. Objavte inteligentný prístup k vzrušujúcemu pôžitku z jazdy s okamžitým výkonom plug-in hybridnej pohonnej jednotky a podvozok s prepracovanými systémami zavesenia kolies a bŕzd. Vyvinula ich spoločnosť Polestar, ktorá využíva komponenty Öhlins a Brembo – jedny z najlepších spoločností na svete, ktoré vyrábajú výkonné komponenty.

OBJAVTE VIACPreskúmajte modelový rad S60

Zistite, ktorá verzia modelu S60 je pre vás tá pravá.


S60 Momentum

Progresívny štýl, pokročilá technológia.

S60 Inscription

Moderný luxus, vyrobený vo Švédsku

S60 R-Design

Stvorené pre výkon

S60 T8 Polestar Engineered

Pokročilá dynamika jazdy


Urobte ďalší krok

Zarezervujte si testovaciu jazdu s novým modelom Volvo S60, alebo sa obráťte na predajcu Volvo s prípadnými otázkami.