DOBRODRUŽNÝ ELÁN

Nové Volvo V60 Cross Country

Objavte prvotriedne kombi, ktoré vás dovedie do centra dobrodružstva.V60 Cross Country

Pripravené na čokoľvek

Model V60 Cross Country je auto, s ktorým zažijete viac, suverénne. Vyššia svetlá výška, pohon všetkých kolies v  štandardnej výbave a odolné obloženie karosérie vám pomôžu pri hľadaní dobrodružstva. Jedinečné dizajnové detaily vyjadrujú odolné schopnosti vozidla, zatiaľ čo v interiéri sa spája všestrannosť a intuitívna technológia s nádherným dizajnom. Toto je auto pre tých, ktorí sa rozhodli ísť ďalej, na každej ceste.

Zostavte si svoj model V60 Cross CountryVýbava modelu V60 Cross Country v detailoch

Dominantná jazda

S pohonom všetkých kolies v štandardnej výbave budete mať navrch v každom počasí a na všetkých cestách, takže aj na klzkom povrchu alebo pri ťahaní budete jazdiť s väčšou dôverou.

Jazdite odvážne

Model V60 Cross Country vyjadruje zmysel pre dobrodružstvo prostredníctvom odvážnych dizajnových prvkov, ako je unikátna predná mriežka chladiča a reliéfne logo na zadnom nárazníku.

Venujte sa svojim vášňam

S vyššou svetlou výškou a odolným obložením karosérie sa s dôverou dostanete ďalej, aby ste sa mohli venovať tomu, čo máte radi.

Buďte nad vecou

So štandardne dodávaným Asistentom pre bezpečný zjazd z prudkého svahu, ktorý automatickým brzdením udržuje stabilnú rýchlosť, bude pre Vás zjazd z kopca jednoduchou a bezpečnou záležitosťou.
Podľa svojich preferencií Vytvorte si dokonalé Volvo V60.

Vyberte si zo širokej ponuky farieb, špecifikácií a príslušenstva, ktoré sa ideálne hodia do vášho životného štýlu.Urobte ďalší krok

Pre viac informácií sa obráťte na predajcu Volvo s prípadnými otázkami.