ZAŽITE TO SPOLU S NAMI UŽ O PÁR DNÍ V PRIESTOROCH JURKOVIČOVEJ TEPLÁRNE V BRATISLAVE.

EX30. Výkonný elektrický automobil malých rozmerov.
TEST DRIVE EVENT S NOVINKOU  VOLVO EX30

V mene spoločnosti T.O.P. AUTO Bratislava vás srdečne pozývame na Test Drive Event s našim najmenším plne elektrickým SUV modelom Volvo EX30.

Podujatie bude prebiehať počas dvoch dní testovacích jázd a to 1.- 2. februára 2024 v kaviarni Espresso bar DOT, situovaného v priestoroch Jurkovičovej teplárne hneď na prízemí (vedľa reštaurácie WERK).

KEDY: 1. – 2.2.2024 (štvrtok, piatok)
KDE: Espresso bar DOT – Jurkovičova tepláreň, Bottova 1, Bratislava

PARKOVANIE:

a) V priestoroch parkoviska pre návštevníkov SKY PARK OFFICES (podzemná garáž z ktorej vedie plynulý prechod do Jurkovičovej teplárne)
b) Parkovanie z Ul. Továrenská v priestoroch verejného parkoviska Garáž SKY PARK, Bratislava | ProPark  určeného pre návštevníkov

Celým podujatím vás bude sprevádzať certifikovaný inštruktor s viac ako 15 ročnou praxou v oblasti bezpečnej jazdy Andrej Korbel.
Pre každého účastníka testovacej jazdy bude k dispozícii tiež malé občerstvenie a darček.

 

Nové Volvo EX30 už od 37 950 €

ONLINE REGISTRAČNÝ FORMULÁR

NEVHODNÝ TERMÍN? ZAREZERVUJTE SI INDIVIDUÁLNU TESTOVACIU JAZDU

V prípade, že vám termíny 1.-.2. februára TEST-DRIVE eventu nevyhovujú, alebo je termín plne obsadený, neváhajte si u nás zarezervovať individuálnu testovaciu jazdu. Nájdete nás v showroome Volvo Rožňavská a Volvo Bory.

Náš predajný tím vás bude čoskoro kontaktovať aby si s Vami individuálny termín testovacej jazdy potvrdil.

Meno *
Priezvisko *
E-mail *
Telefon *
Preferovaný dátum *
Preferovaný dátum a čas testovacej jazdy je orientačný údaj.
Preferovaný čas *
Poznámka

Súhlasím so spracúvaním mojich osobných údajov (meno, priezvisko, e-mailová adresa) na marketingové účely (zasielanie newslettra, informácií o ponuke tovarov a služieb, novinkách, výhodných ponukách, zľavových akciách, spotrebiteľských súťažiach a podujatiach prevádzkovateľa T.O.P. AUTO Bratislava, a.s., v súlade s podmienkami upravenými v Zásadách ochrany osobných údajov..

Prehlasujem, že som bol oboznámený s obsahom zásad ochrany osobných údajov a s možnosťou svoj súhlas kedykoľvek odvolať, a to aj pred uplynutím doby, na ktorú bol udelený. Odvolaním tohto súhlasu nebude dotknutá zákonnosť spracúvania osobných údajov pred odvolaním súhlasu.

Náš predajca Vás bude v krátkom čase kontaktovať za účelom stanovenia termínu testovacej jazdy s novinkou Volvo EX30.