volvo c40 electric recharge

Dojem, na ktorom záleží.

Volvo C40
Electric Recharge

Náš prvý čisto elektrický crossover.volvo c40 electric recharge

Žiadne kompromisy

Čisto elektrický pohon

S vozidlom Volvo C40 Recharge sa nemusíte rozhodovať medzi výkonom a zodpovednou jazdou. Jednoducho sa pohodlne usaďte, pohnite sa a užite si výhody komfortného ovládania rýchlosti pedálu, plynulé zrýchlenie a pohon všetkých kolies. To všetko pri nulových emisiách.
Osobné riešenie mobility na vás už čaká.

Váš druhý domov


Budúcnosť sa začína už dnes

Volvo C40 je zosobnením našej túžby zmeniť vnímanie automobilov – a veríme, že sa stane katalyzátorom vedúcim k udržateľnejším voľbám v oblasti osobnej mobility.

Pocíťte zmenu

Ovládanie rýchlosti jedným pedálom vám spríjemní riadenie modelu C40 Recharge v meste aj na diaľnici. Rýchla a plynulá akcelerácia vám zaistí úchvatný zážitok z jazdy.

Integrované služby Google

Vďaka integrácii praktických aplikácií Google Assistant, Mapy Google a Google Play, ktoré vám zaistia spojenie s digitálnym svetom, získa cestovanie vo vozidle nový rozmer komfortu. Na začiatok stačí vysloviť frázu „Hej Google“.

Vyrobené s úctou

Model C40 Recharge je prvým vozidlom Volvo, ktorého interiér sa úplne zaobíde bez kože – a to vrátane volantu, hlavice radiacej páky a čalúnenia. Sme presvedčení, že ide o nový a ohľaduplnejší prístup k luxusu a spôsobu využívania materiálov v rámci dizajnu vozidla.
Predstavenie Volvo C40 Recharge

Elektrifikované pohonné jednotky ponúkajú celý rad výhod — od znižovania emisií výfukových plynov počas jazdy a pravdepodobne nižších prevádzkových nákladov až po kultivovanejšiu jazdu a odozvu na zrýchlenie pri štarte.

digital services

„Hej, Google, čo mám dnes na programe?“

Volvo s integrovanými službami od Google

Volvo prináša služby Google, ktoré sú dokonale integrované a poskytujú praktický, prepojený a efektívnejší zážitok z jazdy.

 

Náš balík digitálnych služieb prakticky zosúladí vaše požiadavky s vozidlom Volvo a vaším digitálnym životom a zaistí, aby ste zostali v spojení aj na cestách. Štyri roky* využívajte inteligentné služby Google a technológie Volvo, ktoré to umožňujú vrátane: – Google Assistant, Google Maps a Google Play – vzdialených služieb aplikácie Volvo Cars – bezdrôtovej nabíjačky telefónov – všetkých potrebných dátových služieb

Najvyššia skúška bezpečnosti

Čo ak najväčšia výzva v oblasti bezpečnosti už nie je na ceste?volvo c40 electric recharge

Vydajte sa na cestu

Pozrite si naše skladové vozidlá, alebo sa s prípadnými otázkami obráťte na predajcu Volvo.