VOLVO S60

Jazdite a relaxujte

Sebaisté jazdné vlastnosti, dynamický vzhľad a komfort aj na dlhých cestách.ŠPIČKOVÉ JAZDNÉ VLASTNOSTI

Sedan pre vodičov

Dynamické krivky a interiér zameraný na potreby vodiča – Volvo S60 je skrátka stvorené pre radosť zo šoférovania. S jeho precízne vyladeným podvozkom zvládnete každú zákrutu s maximálnou sebaistotou. Vďaka intuitívnym technológiám budete mať vozidlo vždy pod kontrolou a v našich prvotriednych sedadlách si môžete vychutnať komfort aj na dlhých cestách.HLAVNÉ PRVKY MODELU VOLVO S60

Podpora vodiča

Dopravné značky

Systém upozorňovania na dopravné značky pomáha vodičovi zachovať si prehľad o aktuálnych obmedzeniach. Rozpoznáva značky stanovujúce maximálnu povolenú rýchlosť, zákaz predbiehania a rôzne typy doplnkových značiek, pričom aktuálna dopravná značka sa zobrazuje na displeji pred vodičom. Vo vozidlách so systémom Sensus Navigation systém využíva aj informácie o rýchlostných obmedzeniach z máp.

Sensus Navigation

Systém Sensus Navigation funguje veľmi intuitívne, pričom inteligentne využíva naše on-line služby a navigačné aplikácie. Môžete ho pohodlne obsluhovať pomocou hlasových povelov alebo tlačidiel na volante. Navigačné pokyny sa zobrazujú na displeji vodiča a na stredovej obrazovke.

Integrácia smarfónu

Aplikácia Volvo On Call je k dispozícii pre smartfóny, zariadenia iPad a nositeľné zariadenia ako Apple Watch, Android Wear a Microsoft Band 2 s hlasovým ovládaním. Možno ju používať aj v operačnom systéme Windows 10 na počítačoch a na tabletoch, pričom je kompatibilná s tlačidlami Flic.

Parkovací pilot (PAP)

S naším komfortným parkovacím pilotom (PAP) bude parkovanie hračkou. Dokáže zmerať, či je parkovacie miesto vhodné pre vaše vozidlo, a potom prevezme riadenie a zaparkuje za vás. Zvláda pozdĺžne parkovanie a môže vám pomôcť aj pri vychádzaní z tesných parkovacích priestorov.

Pohonná jednotka Drive-E

D4

Vďaka sofistikovanej pohonnej jednotke D4 Drive-E (190 k/400 Nm) si môžete užívať viac zábavy pri menšej spotrebe. Vďaka našim najmodernejším technológiám dáva vznetový motor D4 vodičovi pocit istoty v spojení s maximálnou hospodárnosťou. Nízka hmotnosť motora prispieva k agilnosti a ovládateľnosti vozidla v zákrutách, kým technológia Start/Stop a funkcia Eco optimalizujú činnosť pohonnej sústavy a klimatizačného systému v záujme ďalšieho zníženia spotreby paliva a emisií CO2.Zvoľte si vaše

R-Design

Športový a sofistikovaný


Cross Contry

Mestský štýl so zmyslom pre dobrodružstvo


Polestar

Zažite vzrušujúce jazdné vlastnosti výkonného automobilu
Vydajte sa na cestu

Pozrite si skladové vozidlá S60, alebo sa s prípadnými otázkami obráťte na predajcu Volvo.