Na každú cestu, do každého počasia

Volvo S60 Cross Country

Švédsky luxus s dobrodružným duchom - tento športový sedan vytŕča z davu.SEBAISTÝ DIZAJN

Unikátne odvážny postoj

Model S60 Cross Country vyjadruje veľkolepý a mocný charakter, ktorý odráža jeho zdatnú povahu. Integrované koncovky výfukov odrážajú jeho temnú športovú stranu, kým priestranný kožený interiér s ergonomickými športovými sedadlami vyjadrujú čistý luxus.HLAVNÉ PRVKY MODELU VOLVO S60 CROSS COUNTRY

Vylepšená kontrola a pútavejší zážitok z jazdy - v každom počasí, v každom teréne.

Pre maximálnu udržateľnosť

Ste iba na ceste do práce? Pre krátke jazdy po meste prepnite na výhradne elektrický/ekologický režim. Nespotrebujete žiadne palivo a nevyprodukujete žiadne emisie.

Plne integrované s vaším životom

Ovládajte svoje vozidlo z aplikácie Volvo On Call alebo si priamo do vozidla stiahnite svoje obľúbené aplikácie s vašimi prispôsobenými nastaveniami.

Technológia ocenená automobilovým odvetvím

Technológiu Sensus Connect ocenil automobilový priemysel ako najlepší systém infozábavy vo svojej triede.

Ochrana pred čelnou kolíziou

Funkcia ochrany pred čelnou kolíziou sleduje všetky objekty pred vozidlom do vzdialenosti 150 metrov a v prípade hroziacej zrážky vás upozorní a pripraví brzdy na rýchle zastavenie.

Pokročilé ovládanie

Skutočná terénna harmónia

Zlepšené vnímanie ovládateľnosti, zvýšená svetlá výška a odolná konštrukcia vám dávajú smelosť v posúvaní hraníc.Smerovanie krútiaceho momentu a riadenie trakcie v zákrutách zlepšujú zážitok zo športovej jazdy. Nové kolesá Cross Country s vysoko profilovými pneumatikami dávajú komfort a ochranu.Vydajte sa na cestu

Nakonfigurujte si svoje vlastné Volvo S60 Cross Country, alebo sa obráťte na predajcu Volvo s prípadnými otázkami.