Robustný a rafinovaný

Volvo V60 Cross Country

Neopakovateľný zážitok z jazdy, dizajn vytvorený pre milovníkov šoférovania, príroda a dobrodružstvo.POKROČILÉ OVLÁDANIE

Doma na všetkých druhoch ciest

S modelom V60 Cross Country je každá cesta správnou cestou. Vysoká svetlá výška umožňuje prejazd akoukoľvek cestou v každom počasí – a verzia s pohonom všetkých kolies tieto schopnosti ešte vylepšuje.

Pri návrate na diaľnicu dáva riadenie trakcie Corner Traction Control vašej jazde skutočnú výhodu pri zatáčaní vo vysokých rýchlostiach.HLAVNÉ PRVKY MODELU VOLVO V60 CROSS COUNTRY

Jazdite pokojnejšie, bezpečnejšie a čistejšie.

Airbag pre chodcov

Airbag pre chodcov, ktorý ako prvý uviedla značka Volvo, sa automaticky spustí a pokryje čelné sklo pre stlmenie nárazu. Pretože bezpečné vozidlo by malo chrániť osoby vo vnútri aj mimo vozidla.

Parkovací asistent

Parkovanie prenechajte nám. Aktivujte funkciu Parkovacieho asistenta, zastavte pri svojom mieste a pustite volant. Vozidlo zatáča samo a informuje vás, kedy zastaviť.

Pre optimalizovanú jazdu

Hybridný režim používa súčasne elektrický aj benzínový motor, pričom ich prevádzka je optimalizovaná na akúkoľvek situáciu, ktorú vám cesty prinesú.

Bezpečnostné pásy

V roku 1959 sme vytvorili trojbodový bezpečnostný pás a doteraz je to najlepšia bezpečnostná funkcia, ktorú máme. V súčasnosti sa naše bezpečnostné pásy automaticky napínajú do niekoľkých tisícin sekundy po kolízii.

Vynikajúce ovládanie

Komfortne športový

Dobré sedadlo je spojením medzi vami a cestou. Kožené sedadlá Sport modelu V60 Cross Country dávajú taký pocit opory, že si budete priať, aby vaše dobrodružstvo nikdy neskončilo. Pri rezaní oblúkov a zákrut vás pevne udržia na mieste, vďaka čomu získate pocit úplnej kontroly.Vydajte sa na cestu

Pozrite si skladové vozidlá V60 Cross Country, alebo sa s prípadnými otázkami obráťte na predajcu Volvo.