Uvoľnenosť, relax a pocit absolútnej kontroly

Volvo V60

Všestranné kombi – elegantné na pohľad, sebaisté na ceste.PRIESTRANNOSŤ A ELEGANCIA

Dynamika a flexibilita pre každý deň

Volvo V60, dynamický rodinný automobil so všestrannou karosériou typu kombi, poteší oko ladnými krivkami a vodiča precíznou ovládateľnosťou. Zvažujúca sa línia strechy a široko rozkročený postoj priam pozývajú vášnivých vodičov, aby si sadli za volant. Flexibilný systém zadných sedadiel zas oceníte pre jeho schopnosť prispôsobiť sa vašim potrebám bez ohľadu na účel cesty.HLAVNÉ PRVKY MODELU VOLVO V60

Asistent jazdy

Aktívne diaľkové svetlá

Aktívne diaľkové svetlá zvyšujú bezpečnosť jazdy za tmy. Svetlomety môžu v záujme optimálnej viditeľnosti ostať stále nastavené v režime diaľkových svetiel, a keď sa objaví iné vozidlo, zatieni sa len tá časť lúča svetlometov, ktorá by mohla oslniť druhého vodiča. Táto funkcia sa správa inteligentne: keď vojdete do mesta, diaľkové svetlá sa vypnú, ale keď prejdete okolo osvetlenej značky, ostanú zapnuté.

Adaptívny tempomat

Adaptívny tempomat pomáha udržiavať nastavenú rýchlosť alebo vzdialenosť od vozidla idúceho pred vami. Stačí zvoliť požadovanú rýchlosť a časový odstup za vozidlom vpredu a môžete si vychutnávať hladkú jazdu od nulovej až po diaľničnú rýchlosť (do 200 km/h).

Upozorňovanie na značky

Systém upozorňovania na dopravné značky pomáha vodičovi zachovať si prehľad o aktuálnych obmedzeniach. Rozpoznáva značky stanovujúce maximálnu povolenú rýchlosť, zákaz predbiehania a rôzne typy doplnkových značiek, pričom aktuálna dopravná značka sa zobrazuje na displeji pred vodičom. Vo vozidlách so systémom Sensus Navigation systém využíva aj informácie o rýchlostných obmedzeniach z máp. Systém upozorňovania na dopravné značky vás dokonca dokáže trojitým zablikaním upozorniť na prípadné prekročenie maximálnej povolenej rýchlosti.

Udržanie v jazdnom pruhu

Asistent udržiavania vozidla v jazdnom pruhu zvyšuje komfort vodiča pri jazde po diaľnici. Ak sa príliš priblížite k čiare vymedzujúcej jazdný pruh, alebo ak cez ňu nechtiac prejdete, systém vás jemným zásahom do riadenia vráti do vášho pruhu, alebo vás upozorní rozvibrovaním volantu. Asistent udržiavania vozidla v jazdnom pruhu neustále monitoruje vašu polohu na ceste a citlivo ju koriguje pri rýchlostiach od 65 km/h do 200 km/h. Keď cez čiaru deliacu jazdné pruhy prejdete úmyselne a použijete smerové svetlá, systém nezasiahne.

Modelový rad V60

R-Design

Športové a sofistikované.


Cross Country

Mestský štýl so zmyslom pre dobrodružstvo.


Polestar

Zažite vzrušujúcu jazdu výkonného vozidla.
Vydajte sa na cestu

Pozrite si skladové vozidlá V60, alebo sa s prípadnými otázkami obráťte na predajcu Volvo.