KOMBI NOVEJ ÉRY

Nové Volvo V60

Elegantné, športové a všestranné: vitajte vo svete novej generácie vozidiel typu kombi.DYNAMICKÁ VŠESTRANNOSŤ

Naša vízia rodinného vozidla typu kombi

Nové Volvo V60 je všestranné rodinné kombi, vďaka ktorému využijete každý okamih naplno. Vďaka dokonalému podvozku, výkonným motorom a možnosti výberu jazdného režimu sa stávate stredobodom pútavého zážitku z jazdy. Kombinácia škandinávskeho zmyslu pre detail a inteligentných technológií vytvára interiér, v ktorom si budete užívať každú minútu. Model V60 je zvnútra aj zvonka vyjadrením kvality a zmyslu pre účelnosť, ktoré sú inšpirované najlepším škandinávskym dizajnom. Už viac ako 60 rokov sa riadime víziou vytvárať vozidlá typu kombi, ktoré obohacujú životy ľudí. Toto je stelesnením našej vízie.HLAVNÉ PRVKY MODELU VOLVO V60

Prehľad základných faktov

Výkon, aký potrebujete

Inovatívne vznetové a zážihové motory a motor T8 Twin Engine s technológiou plug-in hybrid poskytujú okamžité reakcie a výkon, aký potrebujete. Výkon na brzde predstavuje hodnotu od 150 do 404 bhp a krútiaci moment 320 – 640 Nm.

Viac kilometrov, menej splodín

Úroveň emisií CO2 už od 118 g/km, spotreba paliva len *.*l/100 km. A pohonná jednotka T8 Twin Engine s technológiou plug-in hybrid ponúka jazdu na elektrický pohon s nulovými emisiami.

Päťmiestna verzia

Sedadlá poskytujúce dobrú oporu ponúkajú komfort pre všetkých. Sklopné operadlá zadných sedadiel s praktickou funkciou delenia v pomere 60/40. Súčasťou voliteľnej výbavy sú elektricky ovládané sklopné operadlá.

Priestor na každý náklad

Model V60 disponuje jedným z najväčších batožinových priestorov v tejto triede vozidiel. Po vrchnú časť operadiel zadných sedadiel ponúka objem 529 litrov.

Vychutnajte si dynamickú jazdu

Vďaka podvozku poskytujúcemu výnimočnú kontrolu ponúka model V60 dynamické jazdné vlastnosti. Zavesenie predných kolies zabezpečujú dve priečne ramená, zatiaľ čo zadná časť je vybavená inovatívnou konštrukciou od spoločnosti Volvo Cars, ktorú tvorí zostava „integral link“ s integrálnymi ramenami. Použitie pokročilých a ľahkých materiálov v celej konštrukcii podvozka zabezpečuje zníženie celkovej hmotnosti a ostré reakcie. Okrem pocitu športovej jazdy model V60 poskytuje rozsah schopností, ktoré by ste očakávali od vozidla Volvo, a jazdu v znamení komfortu, nech už jazdíte na akejkoľvek ceste.Modelový rad V60

V60 Momentum

Exkluzívny štýl a špičkové technológie


V60 Inscription

Krásne vypracovaný moderný švédsky luxus
Vydajte sa na cestu

Zarezervujte si testovaciu jazdu s novým modelom Volvo V60, alebo sa obráťte na predajcu Volvo s prípadnými otázkami.