volvo v90 cross country mild hybrid

Auto na dovolenku.

Volvo V90
Cross Country
Mild Hybrid

Luxusné škandinávske kombi stvorené na objavovanie.volvo v90 cross country mild hybrid

Výkon pod kontrolou

Ovládnite každú cestu

Nech už vás cesta za dobrodružstvom zavedie kamkoľvek, technológie asistencie vodičovi a pokročilý pohon všetkých kolies zaručia citlivú odozvu vozidla vo väčšine jazdných podmienok. Vyberte si mild hybrid a využite výhody nižšej spotreby paliva a nižších emisií výfukových plynov.
Technológie vám pomôžu objavovať všetko, čo vás zaujíma.

Vydajte sa svojou vlastnou cestou.


Na lepšie sústredenie

Pomocou projekčného displeja môžete sledovať rýchlosť, navigovať na ceste, telefonovať a ešte viac. To všetko bez toho, aby ste odvrátili pozornosť od cesty.

Otvorené nebo

Otváracia a výklopná panoramatická strecha zotiera hranice medzi kabínou a okolitým prostredím a umožní vám vychutnať si čerstvý vzduch aj výhľad na oblohu.

Prispôsobte si svoj priestor

Praktické usporiadanie sedadiel a batožinového priestoru v kombinácii s priestranným dizajnom je ako stvorené na pohodlné cestovanie. Vezmite so sebou celú rodinu, zbaľte si potrebnú výbavu a elegantne vyrazte v ústrety novým dobrodružstvám.

Vaše vozidlo, vaše vybavenie

Bicykle, lyže, kajaky – bez ohľadu na to, čo vozíte so sebou, naše príslušenstvo na prepravu vybavenia na voľnočasové aktivity vám aj vášmu vybaveniu zaistí bezpečnú jazdu.
Predstavenie modelu Volvo V90 Cross Country

Režim jazdy v teréne, regulácia jazdy z kopca, veľké kolesá a dostatočná svetlá výška – vďaka týmto vlastnostiam ste pripravení vyraziť kamkoľvek.

Najvyššia skúška bezpečnosti

Čo ak najväčšia výzva v oblasti bezpečnosti už nie je na ceste?volvo v90 cross country mild hybrid

Vydajte sa na cestu

Pozrite si skladové vozidlá Volvo V90, alebo sa s prípadnými otázkami obráťte na predajcu Volvo.