Volvo v90

Vyladené pre komfort

Volvo V90
Recharge Plug-In Hybrid

Volvo V90 Recharge s naším zatiaľ najefektívnejším plug-in hybridným pohonom ponúka silný a napriek tomu kultivovaný výkon a dynamický jazdný zážitok, ktorý Vás nadchne.Volvo v90

Vyladený výkon

Vychutnajte si optimalizovaný režim čisto elektrickej jazdy.

Volvo V90 Recharge je vybavené plug-in hybridnou pohonnou jednotkou novej generácie. Toto kombi s vycibreným správaním, vysokým výkonom a dlhším dojazdom na elektrinu Vám ponúkne slobodu čisto elektrického režimu a ešte nižšie emisie.
Vďaka intuitívnym prvkom navrhnutým s dôrazom na pohodlie a praktickosť máte pod kontrolou každý kilometer cesty.

Podľa vašich pravidiel.


Prispôsobte si svoj priestor

Praktické usporiadanie sedadiel a batožinového priestoru v kombinácii s priestranným dizajnom sú ako stvorené na pohodlné cestovanie. Vezmite so sebou celú rodinu, zbaľte si potrebné vybavenie a vydajte sa s eleganciou v ústrety novým dobrodružstvom.

Hladšia jazda

Zadné vzduchové odpruženie okamžite reaguje na zmeny jazdných podmienok a udržuje požadovanú výšku, stabilitu a komfort, aby Vaša cesta prebiehala hladko bez ohľadu na to, koľko nákladu alebo cestujúcich veziete.

Vytvorte si svoj dokonalý priestor

Pomocou aplikácie Volvo Cars môžete na diaľku aktivovať kúrenie, klimatizáciu a ďalšie funkcie a vytvoriť si tak vlastné dokonalé prostredie ešte skôr, ako nasadnete.

Bezdrôtové nabíjanie mobilných prístrojov

Už žiadna spleť káblov. Špeciálna priehradka na telefón umožňuje jednoduché a rýchle bezdrôtové nabíjanie kompatibilných zariadení počas jazdy.
Predstavenie modelu Volvo V90

Navrhnite si vlastný. Objavte intuitívny komfort a pohodlné funkcie, ktoré sa vám prispôsobia.

Asistovaná bezpečnosť. Máme ju vo svojej DNA.

Nezáleží na tom, či je deň alebo noc, naše inteligentné bezpečnostné asistenčné technológie vám môžu včas rozpoznať iné vozidlá, chodcov, cyklistov či väčšie zvieratá a vyhnúť sa tak kolíziám s nimi. Systém vodiča najprv upozorní, a ak vodič nezareaguje, aktivuje sa automatické brzdenie.*

Najvyššia skúška bezpečnosti

Čo ak najväčšia výzva v oblasti bezpečnosti už nie je na ceste?Volvo v90

Vydajte sa na cestu

Pozrite si skladové vozidlá Volvo V90, alebo sa s prípadnými otázkami obráťte na predajcu Volvo.