Harmónia krásy a funkčnosti

Volvo V90

Dokonale prepracované kombi, pripravené na všetko, čo vás môže v živote stretnúť.KEĎ SA FORMA SNÚBI S FUNKČNOSŤOU

Nové stvárnenie luxusného kombi

Nový model V90, nadväzujúci na hrdú tradíciu vozidiel kombi značky Volvo, má skvelé predpoklady stať sa novou automobilovou ikonou 21. storočia. Ponúka spojenie elegancie a dômyselných riešení s tvarovou čistotou. Výsledkom je funkčný dizajn, ktorý vám uľahčí život. V prehľadne usporiadanom interiéri s ovládacími prvkami pripomínajúcimi šperky a atraktívnou dotykovou obrazovkou veľkou ako tablet budete mať moderné technológie na dosah ruky. V tomto elegantnom prostredí je všetko podriadené používateľskému komfortu.PRVKY MODELU VOLVO V90

Spojte sa s vašim vozidlom

Projekčný dislpej

Projekčný displej zobrazuje dôležité informácie, ktoré vodič vidí tak, akoby sa vznášali dva metre pred vozidlom. Môžete sa stále dívať na cestu pred sebou a pritom vidieť aktuálnu rýchlosť, rýchlostné obmedzenia, navigačné pokyny a ďalšie informácie. Nemusíte preostrovať ani spúšťať zrak nadol, čo zmierňuje únavu očí. Jas projekčného displeja sa automaticky prispôsobuje svetelným podmienkam. Systém si navyše môžete nastaviť podľa vlastných potrieb a jeho nastavenie spriahnuť s pamäťovou funkciou elektricky nastaviteľného sedadla.

Stredová obrazovka

Pomocou 9-palcovej stredovej dotykovej obrazovky môžete intuitívne ovládať funkcie svojho vozidla Volvo a byť stále v spojení so svetom.

Integrácia smartfónu

Používajte svoj inteligentný telefón ešte inteligentnejšie – integrujte si jeho známe používateľské rozhranie a funkcie do centrálnej obrazovky vo svojom vozidle Volvo. Potom môžete telefonovať, písať správy, ovládať prehrávanie hudby alebo pohybovať sa v menu jednoducho pomocou dotykovej obrazovky, tlačidiel na volante alebo hlasového ovládania.

Sensus Navigation

Systém Sensus Navigation funguje veľmi intuitívne, pričom inteligentne využíva naše on-line služby a navigačné aplikácie. Môžete ho pohodlne obsluhovať pomocou hlasových povelov alebo dotykovej obrazovky. Navigačné pokyny sa zobrazujú na displeji vodiča, stredovej obrazovke a projekčnom displeji.

Modelový rad V90

Inscription

Zažite moderný škandinávsky luxus.


R-Design

Dokonalý pôžitok z jazdy a výkonu.


Cross Country

Dobrodružstvo v elegantnom štýle.
Vydajte sa na cestu

Pozrite si skladové vozidlá V90, alebo sa s prípadnými otázkami obráťte na predajcu Volvo.