volvo xc90

Pre život

Volvo XC90
Mild Hybrid

SUV, ktorému dôverujete pri ochrane svojej rodiny, teraz ochráni aj vašu budúcnosť.volvo xc90

Posaďte sa

Priestor pre siedmich

Viac miesta na ruky nie je na zahodenie, keď cestujete s rodinou a priateľmi. SUV Volvo XC90 ponúka skutočný komfort a bezpečie pre sedem osôb – pri krátkych cestách po meste aj pri prázdninových výletoch.
Pokročilá technológia vášho modelu XC90 Mild Hybrid pomáha prepojiť vašu jazdu s prispôsobeným pohodlím a mobilitou.

Vždy na vašej strane.


Pomocná ruka

Intuitívna kontrola nad vozidlom. Technológie na podporu vodiča vám môžu prispôsobením rýchlosti pomôcť dodržiavať bezpečný odstup od vozidiel pred vami a pomocou jemných zásahov do riadenia udržiavať vozidlo v danom jazdnom pruhu. V zákrutách vozidlo optimalizuje rýchlosť s cieľom zaistiť pohodlnú jazdu.

Čistejší vzduch v kabíne

Pokročilý systém čistenia vzduchu v rámci nášho systému skvalitňovania vzduchu v interiéri, s ktorým sme si pripísali svetové prvenstvo, zabráni až 95 % nebezpečných častíc PM 2.5 vniknúť do kabíny. Vďaka tomu si môžete so svojimi spolujazdcami vychutnať čistejší a zdravší vzduch bez ohľadu na okolité podmienky.

Bowers & Wilkins

Špičkové reproduktory Bowers & Wilkins, ktoré sú vo vozidle Volvo presne rozmiestnené a integrované, vám zabezpečia pôsobivý zážitok z počúvania bez ohľadu na to, kde vo vozidle sedíte.

Asistovaná bezpečnosť. Máme ju vo svojej DNA.

Nezáleží na tom, či je deň alebo noc, naše inteligentné bezpečnostné asistenčné technológie vám môžu včas rozpoznať iné vozidlá, chodcov, cyklistov či väčšie zvieratá a vyhnúť sa tak kolíziám s nimi. Systém vodiča najprv upozorní, a ak vodič nezareaguje, aktivuje sa automatické brzdenie.
Asistovaná bezpečnosť. Máme ju vo svojej DNA.

Nezáleží na tom, či je deň alebo noc, naše inteligentné bezpečnostné asistenčné technológie vám môžu včas rozpoznať iné vozidlá, chodcov, cyklistov či väčšie zvieratá a vyhnúť sa tak kolíziám s nimi. Systém vodiča najprv upozorní, a ak vodič nezareaguje, aktivuje sa automatické brzdenie.*

Najvyššia skúška bezpečnosti

Čo ak najväčšia výzva v oblasti bezpečnosti už nie je na ceste?volvo cars

Vydajte sa na cestu

Pozrite si skladové vozidlá XC40, alebo sa s prípadnými otázkami obráťte na predajcu Volvo.