NOVÁ BRÁNA DO SVETA VOLVO

Najväčší a najmodernejší showroom so servisným strediskom Volvo nájdete v lokalite Bratislava - Bory.

UKÁŽKOVÉ PREDVÁDZACIE PRIESTORY

Predstavujeme vám unikátny showroom, vďaka ktorému sú vozidlá Volvo ešte dostupnejšie. Navštívte naše nové predajné a servisné stredisko v bratislavskej časti Bory a moderný dizajnový koncept značky Volvo vás uchváti ešte skôr, než sa dostanete k samotnej prehliadke vozidiel. Návštevu alebo čakaciu dobu v servise si môžete spríjemniť v pohodlnej relax zóne s kávou a Wi-Fi pripojením. Nudiť sa u nás nebudú ani vaše deti.

Berieme servis osobne

NOVÉ SERVISNÉ STREDISKO

Spolu s Volvo Bory prichádza nový štandard Volvo Personal Service, ktorý predstavuje individuálny prístup v oblasti popredajných služieb. Pridelíme vám osobného servisného technika pre každú oblasť – rezerváciu termínu, prijem, opravu a odovzdanie. Servis Volvo Bory je teda jednoduchý, pohodlný a maximálne efektívny.


Osobný kontakt v servise

Predstavíme vám kontaktnú osobu pridelenú len pre vás. Odpovie vám na akékoľvek otázky, ktoré by ste ohľadne svojho auta mohli mať a v prípade potreby vám poradí alebo okamžite pomôže.

Alternatívny transport

Nevidíme žiaden dôvod, prečo by ste mali meniť svoje plány len z dôvodu, že vaše auto je aktuálne v servise. Vždy vám ponúkneme alternatívny transport, takže vás nič neobmedzí.

Aktualizácie softvéru

Kontinuálne vylepšujeme softvér v našich vozidlách. Aby ste mali vo svojom aute vždy najnovšiu verziu, aktualizujeme vám softvér pri každej návšteve servisu.

Bezpečnostná prehliadka

Naši technici vždy dôkladne kontrolujú vaše Bezpečnostné systémy ako aj stav vašej batérie. Len pre istotu.

Umytie auta

Po každom servise vám umyjeme interiér a exteriér auta. Keď si ho potom vyzdvihnete, bude rovnako dobre vyzerať, ako sa bude dobre riadiť.

Originálny servis Volvo

Originálne služby Volvo dostanete len v originálnom servise Volvo. Ponúkame unikátnu kombináciu vyškolených technikov, inovatívnych servisných postupov Volvo a originálnych súčiastok.


VAŠE VOLVO JE PRIPRAVENÉ DO HODINY

Naši technici pracujú v tímoch, takže väčšinu opráv dokončia do jednej hodiny. Aby ste si toto čakanie skrátili, opravu svojho vozidla môžete sledovať priamo v priestoroch dielne alebo z pohodlia relax zóny s občerstvením. Skôr, ako sa nazdáte, vaše Volvo bude pripravené vyraziť späť na cestu.Virtuálna prehliadka

NAZRITE K NÁM CEZ PREHLIADAČ

Prejsť sa pomedzi predvádzacie autá či nahliadnuť do nášho servisu teraz môžete aj z pohodlia domova. Navštívte nás cez virtuálnu prehliadku a rozhliadnite sa po priestoroch s rozlohou 9 613 m2.

Preskúmať