Fleetový predaj vozidiel

Pri navrhovaní každého z vozidiel Volvo sme mysleli na Vašich vodičov a Vaše podnikanie.

Záležalo nám na každom detaile, od priekopníckych bezpečnostných technológií nášho najnovšieho SUV až po presvetlenie a priestrannosť našich legendárnych a elegantných vozidiel kombi.

Pre každý druh podnikania je tu vhodné Volvo

Náš unikátny modelový rad je zložený z vozidiel, ktoré nikdy nesplynú s davom a odlišujú sa nielen od konkurencie, ale aj od seba navzájom. Z bohatej ponuky značky Volvo si môžete vybrať vozidlá, ktoré presne zodpovedajú Vašim špecifickým nárokom a povahe Vášho podnikania bez ohľadu na to, či hľadáte hospodárne vozidlá s výbavou prémiovej kvality, vysoko výkonné hybridy alebo dômyselne riešené luxusné vozidlá.

Dostupné len v autorizovaných servisoch značky Volvo

Volvo Cars disponuje 77 správcami firemných vozových parkov po celom svete, pričom ako značka Volvo pôsobí vo viac ako 100 krajinách celého sveta. Preto Vám Volvo bude vždy nablízku a poskytneme Vám podporu všade, kam Vás Vaše podnikanie zavedie.
Základom všetkého, čo robíme vo Volve, sú potreby skutočných ľudí. To sa prejavuje nielen v spôsobe, akým navrhujeme naše vozidlá, ale aj vo fungovaní našej organizácie.