Akciové ponuky

Premýšľate o novom či ojazdenom škandinávskom vozidle? Máte záujem o servis vozidla alebo príslušenstva? Využite niektoré z našich akčných ponúk.

Ponuka je platná do 30. 11. 2023

BLACK FRIDAY

Limitovaná ponuka skladových a jazdených vozidiel. Zľavy až do 47%.

Ponuka je platná do 31. 12. 2023

Zimné príslušenstvo za zvýhodnenú cenu

Bohatý výber zimného príslušenstva so zľavou.

ZĽAVY na sady kompletov s prezutím ZDARMA

Využite zľavy na zimné komplety a my Vás prezujeme úplne zadarmo.

Nové vozidlá

Preskúmajte našu ponuku nových vozidiel, ktoré sú pre Vás ihneď k dispozícii. Ak vás nejaá ponuka zaujala, kontaktujte našich predajcov. Radi vám poskytneme podrobnejšie informácie.

Cenníky

Získajte kompletný prehľad o cenách vozidiel Volvo. Stiahnite si jednotlivé súbory vo formáte PDF.

Preverené jazdené vozidlá

Prezrite si ponuku našich preverovaných certifikovaných jazdených vozidiel, ktoré sú k dispozícii ihneď skladom. 

Financovanie

V spolupráci so spoločnosťou VÚB, a.s. Vám ponúkame výhodné financovanie Vášho vysnívaného vozidla VOLVO. Zároveň vieme poskytnúť aj doplnkové služby, ako je zákonné a havarijné poistenie vozidla a pripoistenie výmeny čelného skla.

Fleetový predaj

Náš unikátny modelový rad je zložený z vozidiel, ktoré nikdy nesplynú s davom a odlišujú sa nielen od konkurencie, ale aj od seba navzájom. Z bohatej ponuky značky Volvo si môžete vybrať vozidlá, ktoré presne zodpovedajú Vašim špecifickým nárokom a povahe Vášho podnikania bez ohľadu na to, či hľadáte hospodárne vozidlá s výbavou prémiovej kvality, vysoko výkonné hybridy alebo dômyselne riešené luxusné vozidlá.

Príslušenstvo

Či už potrebujete detskú sedačku, chcete funkčné dopravné riešenie alebo chcete prispôsobiť dizajn svojho vozidla. V našej ponuke príslušenstva nájdete všetko, čo dokonale prispôsobí váš model Volvo vášmu životu. A to presne v tej vysokej kvalite, akú od nás očakávate.

Novinky a predajné akcie

Uplynulý mesiac sme v našom showroome Volvo Bory zorganizovali celodennú akciu pre deti aj dospelých s názvom BEZPEČNE S VOLVOM, počas ktorej...

Vedeli ste, že spoločnosť Volvo je na trhu už od roku 1911, no vo svojich začiatkoch nevyrábala autá? Prinášame vám...

Hlavová opierka je dnes už neoddeliteľnou súčasťou každého sedadla vo vozidlách Volvo. Aj napriek tomu by ste ju však pred...