Akciové ponuky

Premýšľate o novom či ojazdenom škandinávskom vozidle? Máte záujem o servis vozidla alebo príslušenstva? Využite niektoré z našich akčných ponúk.

Ponuka je platná do 30. 09. 2024

Vymeňte 4 kolesá za dve.

Ponuka zvýhodneného jarného príslušenstva Volvo.

Oprava čelného skla

Drobné poškodenia čelného skla opravíme úplne ZDARMA.

ZĽAVY na sady kompletov s prezutím ZDARMA

Využite zľavy na zimné komplety a my Vás prezujeme úplne zadarmo.

Nové vozidlá

Preskúmajte našu ponuku nových vozidiel, ktoré sú pre Vás ihneď k dispozícii. Ak vás nejaá ponuka zaujala, kontaktujte našich predajcov. Radi vám poskytneme podrobnejšie informácie.

Cenníky

Získajte kompletný prehľad o cenách vozidiel Volvo. Stiahnite si jednotlivé súbory vo formáte PDF.

Preverené jazdené vozidlá

Prezrite si ponuku našich preverovaných certifikovaných jazdených vozidiel, ktoré sú k dispozícii ihneď skladom. 

Financovanie

V spolupráci so spoločnosťou VÚB, a.s. Vám ponúkame výhodné financovanie Vášho vysnívaného vozidla VOLVO. Zároveň vieme poskytnúť aj doplnkové služby, ako je zákonné a havarijné poistenie vozidla a pripoistenie výmeny čelného skla.

Fleetový predaj

Náš unikátny modelový rad je zložený z vozidiel, ktoré nikdy nesplynú s davom a odlišujú sa nielen od konkurencie, ale aj od seba navzájom. Z bohatej ponuky značky Volvo si môžete vybrať vozidlá, ktoré presne zodpovedajú Vašim špecifickým nárokom a povahe Vášho podnikania bez ohľadu na to, či hľadáte hospodárne vozidlá s výbavou prémiovej kvality, vysoko výkonné hybridy alebo dômyselne riešené luxusné vozidlá.

Príslušenstvo

Či už potrebujete detskú sedačku, chcete funkčné dopravné riešenie alebo chcete prispôsobiť dizajn svojho vozidla. V našej ponuke príslušenstva nájdete všetko, čo dokonale prispôsobí váš model Volvo vášmu životu. A to presne v tej vysokej kvalite, akú od nás očakávate.

Novinky a predajné akcie

Skutočne malé veľké SUV – naše plne elektrické Volvo EX30 získalo veľké ocenenie na prestížnych World Car Awards! Model EX30,...

Uplynulý mesiac sme v našom showroome Volvo Bory zorganizovali celodennú akciu pre deti aj dospelých s názvom BEZPEČNE S VOLVOM,...

Vedeli ste, že spoločnosť Volvo je na trhu už od roku 1911, no vo svojich začiatkoch nevyrábala autá? Prinášame vám...