Inteligentnejšie Volvo XC60

Volvo XC60
Recharge

Naše dynamické plug-in hybridné SUV strednej veľkosti s modernizovanými dizajnovými prvkami a integrovanými službami Google je teraz ešte inteligentnejšie.Nižšie emisie výfukových plynov.

Žiadne kompromisy

Rozšírením pohonnej jednotky o elektromotor vznikol plug-in hybrid, ktorý berie ohľad na budúcnosť, bez toho by robil kompromisy v prítomnosti. V čisto elektrickom režime Pure zvládnete každodenné dochádzanie ohľaduplne a s nulovými emisiami.
Pokročilá technológia pomáha prepojiť vašu jazdu s prispôsobeným pohodlím a mobilitou.

Intuitívne a vaše


Čistejší vzduch v kabíne

Pokročilý systém čistenia vzduchu v rámci nášho systému skvalitňovania vzduchu v interiéri, s ktorým sme si pripísali svetové prvenstvo, zabráni až 95 % nebezpečných častíc PM 2.5 vniknúť do kabíny. Vďaka tomu si môžete so svojimi spolujazdcami vychutnať čistejší a zdravší vzduch bez ohľadu na okolité podmienky.

Vytvorte si dokonalý priestor

Pomocou aplikácie Volvo Cars môžete na diaľku aktivovať kúrenie, klimatizáciu a ďalšie funkcie, vytvoriť si tak dokonalé prostredie skôr, než nastúpite do vozidla.

Dokonale vyladená jazda

Aktívny podvozok so samonastaviteľným vzduchovým pružením všetkých kolies zaistí, aby bola jazda vo vašom SUV XC60 Recharge ešte dynamickejšia a príjemnejšia. Štyri odlišné nastavenia vám umožnia prispôsobiť podvozok podľa štýlu jazdy, ktorý preferujete.

Bowers & Wilkins

Vychutnajte si špičkový zvukový výkon.
Aké sú výhody elektrického vozidla?

Elektrifikované pohonné jednotky ponúkajú celý rad výhod — od znižovania emisií výfukových plynov počas jazdy a pravdepodobne nižších prevádzkových nákladov až po kultivovanejšiu jazdu a odozvu na zrýchlenie pri štarte.

„Hej, Google, čo mám dnes na programe?“

Volvo s integrovanými službami od Google

Volvo prináša služby Google, ktoré sú dokonale integrované a poskytujú praktický, prepojený a efektívnejší zážitok z jazdy.

 

Náš balík digitálnych služieb prakticky zosúladí vaše požiadavky s vozidlom Volvo a vaším digitálnym životom a zaistí, aby ste zostali v spojení aj na cestách. Štyri roky* využívajte inteligentné služby Google a technológie Volvo, ktoré to umožňujú vrátane: – Google Assistant, Google Maps a Google Play – vzdialených služieb aplikácie Volvo Cars – bezdrôtovej nabíjačky telefónov – všetkých potrebných dátových služieb.

Príjemný zážitok z elektrickej jazdy umocnia integrované intuitívne technológie a služby Google.

Vďaka plnej integrácii Máp Google a hlasovému ovládaniu bez použitia rúk pomocou asistenta Google Assistant máte v reálnom čase k dispozícii dopravné informácie a automatické zmeny trasy, aby ste vždy bez problémov prišli do cieľa.

Asistovaná bezpečnosť. Máme ju vo svojej DNA.

Nezáleží na tom, či je deň alebo noc, naše inteligentné bezpečnostné asistenčné technológie vám môžu včas rozpoznať iné vozidlá, chodcov, cyklistov či väčšie zvieratá a vyhnúť sa tak kolíziám s nimi. Systém vodiča najprv upozorní, a ak vodič nezareaguje, aktivuje sa automatické brzdenie.*

Najvyššia skúška bezpečnosti

Čo ak najväčšia výzva v oblasti bezpečnosti už nie je na ceste?Vydajte sa na cestu

Pozrite si skladové vozidlá XC40, alebo sa s prípadnými otázkami obráťte na predajcu Volvo.