Optimalizácia Polestar Engineered
VÝKON, KEĎ HO POTREBUJETE

Doprajte si extra výkon s extra zvýhodnenou cenou až o 25% na vybrané motory vozidiel Volvo.

Optimalizácia výkonu Polestar poskytuje vášmu Volvu lepší výkon a ponúka vylepšený zážitok z jazdy. Technológia je vyvinutá rovnakým tímom, ktorý pracoval s motor – športovým programom spoločnosti Volvo od roku 1996. 

Jedná sa o osvedčený a dôkladne otestovaný produkt. Optimalizácia pozostáva zo softvéru, ktorý je možné nainštalovať počas návštevy servisu, výmeny pneumatík alebo servisnej prehliadky.

Akciová cena  1.050 € s DPH vrátane práce.

Skúšobná doba s možnosťou vrátenia peňazí do 14 dní od inštalácie.

Výkon, keď ho potrebujete

Je podstatný rozdiel, ak máte pri predbiehaní alebo v iných situáciách, keď potrebujete okamžite zrýchliť, k dispozícii dostatok využiteľného výkonu v celom spektre otáčok, najmä v ich strednom pásme.​

Pohotové reakcie

Optimalizované vozidlo je lepšie pripravené plniť Vaše požiadavky tým, že reaguje na nuansy Vášho štýlu jazdy kedykoľvek sa zmení dopravná situácia alebo jazdné podmienky.

Odozva na zošliapnutie akceleračného pedála

Optimalizáciou sa skráti oneskorenie odozvy motora na zošliapnutie akceleračného pedála. Motor reaguje úmernejšie a vozidlo je obratnejšie. Toto prináša excelentný výkon a okamžitú akceleráciu.

Prenos výkonu

Pri dynamickom spôsobe riadenia sa počíta každá milisekunda. Čím rýchlejšie je vozidlo schopné radiť prevodové stupne, tým konštantnejší výkon máte k dispozícii.

Rýchlosť radenia prevodových stupňov

Pri každej zmene prevodového stupňa dôjde na krátky okamih k prerušeniu prenosu výkonu na kolesá. Čím kratší je tento moment, tým viac výkonu sa prenesie. Znamená to rýchlejšie reakcie a svižnejšiu akceleráciu, ak ju budete potrebovať.

Rýchla a jednoduchá inštalácia v T.O.P. Auto Bratislava

Optimalizáciu Polestar inštaluje predajca vozidiel Volvo T.O.P. Auto Bratislava na prevádzkach Bory Lamač a Rožňavská. Túto prácu je možné ľahko vykonať v súvislosti s pravidelnou prehliadkou, pri výmene pneumatík, inštalácií príslušenstva alebo pri oprave. Rovnako ako v prípade iného originálneho príslušenstva Volvo, aj Polestar optimalizácia môže zvýšiť predajnú hodnotu vášho Volva.

Stačí ak vyplníte nasledovný formulár a ako dôvod servisu zvolíte možnosť „Optimalizácia polestar“, alebo túto požiadavku napíšte do správy pre servis a optimalizáciu vám spravíme v rámci vašej plánovanej návštevy servisu.