Financovanie

Výhody značkového financovania

V závislosti od Vašich osobných alebo podnikateľských potrieb Vám ponúkneme úver, finančný alebo operatívny lízing a komplexné poistenie vozidiel Volvo.

Komplexná ponuka

V závislosti od vašich osobných alebo podnikateľských potrieb vám v rámci programu Volvo Car Financial Services ponúkneme úver, finančný alebo operatívny lízing.

Individuálny prístup k finančnému riešeniu

Zvoľte si variant, ktorý bude zodpovedať Vašim finančným možnostiam. Nastavte si sami výšku akontácie a dĺžku splácania a tým si určite výšku mesačnej splátky za Vaše nové Volvo.

Atraktívne poistenie

S vybranými renomovanými poisťovňami pre Vás dohodneme priaznivé sadzby havarijného, zákonného aj doplnkového poistenia. V rámci zmluvy o financovaní automobilu máte možnosť dojednať aj tzv. poistenie GAP (Guaranteed Asset Protection), ktoré kryje rozdiel medzi obstarávacou cenou a vyplateným poistným plnením v prípade totálnej škody alebo krádeže.

Financovanie vozidla VOLVO nikdy nebolo jednoduchšie

V spolupráci so spoločnosťou VÚB, a.s. Vám ponúkame výhodné financovanie Vášho vysnívaného vozidla VOLVO. Zároveň vieme poskytnúť aj doplnkové služby, ako je zákonné a havarijné poistenie vozidla a pripoistenie výmeny čelného skla.

Vzorový výpočet výšky splátky financovania *
Výška splátky
1 449,74 €
Obstarávacia cena vozidla s DPH
75 000,00 €
Akontácia
20%
Doba financovania
48 mesiacov
Typ financovania
Úver

* Vzorový orientačný prepočet financovania pri obstarávacej cene 75.000 € s DPH. Pre finálny výpočet splátky šitej na mieru pre konkrétne vozidlo, prosíme kontaktujte našich predajcov. Kalkulácia nie je určená pre spotrebiteľa.

Kalkulačka financovania

0.00
0.00
0.00
Doba splácania
m.
Akontácia
%

Obstarávacia cena vozidla

0.00
 €
s DPH 20%

Akontácia

0.00
 €

Mesačná splátka *

0.00
 €

* Táto kalkulačka výpočtu mesačnej splátky slúži len na ukážku spôsobu výpočtu financovania vzorového príkladu pri obstarávacej cene vozidla 75.000 €. Pre finálny výpočet splátky šitej na mieru pre konkrétne vozidlo, prosíme kontaktujte našich predajcov. Kalkulácia nie je určená pre spotrebiteľa.

Partner financovania