Zvolávacie akcie

Pre bezpečnosť všetkých ľudí

Bezpečnosť je základom všetkého, čo v spoločnosti Volvo Cars robíme. Riadime sa myšlienkou, že nechceme vyrábať vozidlá, ktoré vás iba odvezú do cieľa, ale chceme, aby ste tam prišli najbezpečnejším spôsobom. Nezáleží na tom, či ste vysoký alebo nízky, žena alebo muž, mladý alebo starý. Naším poslaním je vyrábať vozidlá, ktoré sú bezpečné pre každého.

Počas celého procesu návrhu a výroby každého vozidla Volvo kladieme na prvé miesto ľudí a pozeráme sa na svet vašimi očami. Predtým, ako nové Volvo vyjde z továrne, každé vozidlo absolvuje rozsiahly program kontroly kvality, aby sme mali istotu, že všetko spĺňa naše vysoké štandardy. Týmto sa však naša práca nekončí. Prostredníctvom našich systémov kvality a úzkej spolupráce s našou celosvetovou sieťou predajcov sledujeme vozidlá Volvo všetkých modelových ročníkov a zisťujeme, ako jazda v reálnych podmienkach ovplyvňuje vozidlo a jednotlivé komponenty.

Náš záväzok v oblasti bezpečnosti je na celý život.

Bezpečnostné zvolávacie akcie

Napriek dôkladnému testovaniu a následným kontrolám sa môžu vyskytnúť problémy, ktoré možno datovať späť do fázy konštrukcie a výroby vozidla alebo komponentov. Niekedy ide o veci, ktoré si ani nevšimnete, ako napríklad aktualizácia softvéru, ktorú vykonáme pri najbližšej servisnej prehliadke. V zriedkavých situáciách však musíme vyhlásiť zvolávaciu akciu a požiadať vás, aby ste sa obrátili na miestneho predajcu Volvo kvôli vyriešeniu problému. Ide najmä o prípady, keď objavíme problémy, ktoré by mohli negatívne ovplyvniť vašu bezpečnosť, aj keď nie sú známe žiadne správy o nehodách.

Preverte si Vaše vozidlo podľa VIN čísla, či nemá aktívnu zvolávaciu akciu. Pokiaľ vozidlo nájdete v zozname (aktualizovaný na mesačnej báze), kontaktujte ktorýkoľvek autorizovaný servis Volvo, kde Vám nápravný úkon bude vykonaný BEZPLATNE. Vaša bezpečnosť a spokojnosť s Vaším Volvom a spoločnosťou Volvo sú pre nás prioritou, preto sa ospravedlňujeme za nepríjemnosti, ktoré Vám zvolávacia akcia môže spôsobiť a oceňujeme Vašu spoluprácu pri rýchlom vykonaní akejkoľvek dôležitej zvolávacej akcie.