Maximálne starostlivý servis

Nový spôsob, ako vykonávať servisné práce na vašom vozidle. Rýchlejší priebeh a vyššia efektivita servisu. Naši technici teraz pracujú v tímoch podobných tým v pretekárskych pit stopoch, vďaka čomu môže byť väčšina servisných prác hotová behom kratšieho času ako predtým.

Váš osobný servisný technik

Všetci majitelia vozidiel Volvo môžu využívať výhody v podobe osobného servisného technika, ktorý sa postará o všetko, čo sa týka ich vozidla – a to od dojednania servisnej prehliadky až po servisné práce. Pretože budete vždy jednať s rovnakým technikom, čoskoro sa budete navzájom poznať a on bude predovšetkým dokonale poznať vaše vozidlo.

Využite svoj čas čo najlepšie

Pri čakaní na svoje vozidlo budete vítaní v našej „obývacej izbe”. Jedná sa o komfortný salónik, kde máte k dispozícii Wi-Fi pripojenie, občerstvenie, magazíny na čítanie – skrátka všetko, čo potrebujete, aby ste si čas strávený čakaním užili. Skôr ako sa nazdáte, budú servisné práce na vašom vozidle hotové a vaše vozidlo bude pripravené vyraziť späť na cestu.

Rýchla diagnostika závad pomocou Wi-Fi

Vďaka možnosti bezdrôtového Wi-Fi pripojenia vozidiel platformy SPA a CMA na náš diagnostický systém zistíme závady na vašom vozidle veľmi rýchlo a to napríklad aj z vozidla zaparkovaného na parkovisku servisu. Čas na vykonanie servisných prác sa tým skráti. Navyše takto zvládneme vybaviť vaše plánované aj neplánované návštevy.

Originálny servis Volvo

Medzi dôvody, prečo vlastniť vozidlo Volvo, patrí jednoduchý, príjemný a osobný používateľský zážitok. Preto vo svojich servisoch ponúkame našim zákazníkom osobnejšiu, efektívnejšiu a príjemnejšiu starostlivosť s garanciou používania výhradne originálnych dielov Volvo.

Originálne náhradné diely

Základom pre odvedenie kvalitnej práce a opráv sú originálne diely Volvo, ktoré sú navrhnuté, otestované a vyrobené špeciálne pre Vaše Volvo.

Ak zveríte svoje vozidlo Volvo do starostlivosti nášho autorizovaného servisu Volvo Car, pri ktorej zakúpite náhradný diel Volvo, získate navyše právo na poskytnutie našej doživotnej záruky na náhradné diely pre osobné vozidlá značky Volvo (Customer Lifetime Parts Warranty).

Servis pre staršie vozidlá 4+

V rámci servisnej ponuky 4+ sme nastavili ceny náhradných dielov a prác tak, aby boli veľmi priaznivé – pri zachovaní vysokej kvality tak charakteristické pre autorizované servisy Volvo Car.

Servis rozvodov motora

Využite našu špeciálnu cenovú ponuku. Približne každých 160 000 km až 200 000 km je nutné vykonať údržbu, výmenu dielov a nastavenie rozvodov motora.

Čelné sklo

Neznižujte svoje výhliadky na bezpečnú cestu. Čelné sklo ovplyvňuje 28% bezpečnostných prvkov vozidla. V prípade jeho výmeny je preto absolútne zásadné použiť originálne sklo Volvo.

Asistenčná služba Volvo

Príďte k nám na predpísanú prehliadku a dostanete od nás 1 rok asistenčných služieb zdarma.

Ponuka sa vzťahuje na všetky vozidlá Volvo do maximálneho veku 15 rokov od zahájenia štandardnej záruky.

Platnosť asistenšnej služby je 1 rok, pri ďalšom servise opäť možno predĺžiť na ďalší rok až do 15. roku veku vozidla. Asistenčná služba je platná v krajinách Európy. Viac sa dozviete pri návšteve servisu.

Optimalizácia Polestar

Optimalizácia výkonu Polestar poskytuje vášmu Volvu lepší výkon a ponúka vylepšený zážitok z jazdy. Technológia je vyvinutá rovnakým tímom, ktorý pracoval s motor – športovým programom spoločnosti Volvo od roku 1996. 

Jedná sa o osvedčený a dôkladne otestovaný produkt. Optimalizácia pozostáva zo softvéru, ktorý je možné nainštalovať počas návštevy servisu, výmeny pneumatík alebo servisnej prehliadky.

Volvo ostáva Volvom

Využite špeciálne zľavy až do 30 %

Autorizované servisy môžu mať u niektorých zákazníkov ľahko kontroverzný imidž. Majitelia starších vozidiel dôkladne zvažujú výdavky na prevádzku a niekedy aj na úkor kvality hľadajú radšej najlacnejšie diely, používajú nekvalitné motorové oleje a servisné úkony nechajú vykonať nekvalifikovaným mechanikom. To všetko z dôvodu, že autorizované servisy považujú za predražené v cene práce, o dieloch a olejoch ani nehovoriac. K tomu prispieva aj falošný pocit, že staršie vozidlá nie sú v autorizovaných servisoch vítané. No opak je pravdou.

Zvolávacie akcie

Preverte si Vaše vozidlo podľa VIN čísla, či nemá aktívnu zvolávaciu akciu. Pokiaľ vozidlo nájdete v zozname, kontaktujte nás a nápravný úkon Vám bude vykonaný BEZPLATNE. 

Novinky servis

Naši technici sa stali hrdými držiteľmi certifikátov Cechu predajcov a autoservisov SR V T.O.P. AUTO Bratislava si dávame záležať na tom,...

Tím našich technikov sa v celosvetovom finále súťaže zručností VOLVO VISTA, do ktorého postúpil ešte pred letom ako absolútny víťaz...

Tím servisných technikov z T.O.P. AUTO Bratislava postúpil do svetového finále súťaže kvality Volvo Vista 2022 V máji vyhral náš...