Berieme servis osobne

Myslíme si, že servisovanie vášho auta by malo byť jednoduché. Takže sme zmenili ideu tradičnej návštevy servisu. Odsunutím tradičných postupov do minulosti sa snažíme vytvoriť nový prístup, ktorý je osobný, účinný a ktorý sa stará ako o vaše auto, tak aj o vás.Osobný servis VOLVO

Náš servis. Vytvorený pre vás.

Vlastnenie auta by nemalo byť komplikované. Malo by byť tak jednoduché a zábavné ako je to len možné. Preto sme vytvorili unikátny servis, ktorý obsahuje všetko, čo potrebujete, aby ste si svoj život s vaším automobilom Volvo maximálne užili. Voláme ho Osobný servis VOLVO.

Osobný kontakt v servise

Predstavíme vám kontaktnú osobu pridelenú len pre vás. Odpovie vám na akékoľvek otázky, ktoré by ste ohľadne svojho auta mohli mať a v prípade potreby vám poradí alebo okamžite pomôže.

Aktualizácie softvéru

Kontinuálne vylepšujeme softvér v našich vozidlách. Aby ste mali vo svojom aute vždy najnovšiu verziu, aktualizujeme vám softvér pri každej pravidelnej servisnej prehliadke.

Bezpečnostná prehliadka

Naši technici vždy dôkladne kontrolujú vaše Bezpečnostné systémy ako aj stav vašej batérie. Len pre istotu.

Umytie auta

Po každom servise vám umyjeme interiér a exteriér auta. Keď si ho potom vyzdvihnete, bude rovnako dobre vyzerať, ako sa bude dobre riadiť.

Asistencia Volvo

Asistencia Volvo ponúka ochranu pred všetkým - od nehôd po poruchy, alebo stratu kľúčov.

Originálny servis Volvo

Originálne služby Volvo dostanete len v originálnom servise Volvo. Ponúkame unikátnu kombináciu vyškolených technikov, inovatívnych servisných postupov Volvo a originálnych súčiastok.


Využite svoj čas čo najlepšie

Pri čakaní na svoje vozidlo budete vítání v našej “obývacej izbe”. Jedná sa o komfortný salónik, kde máte k dispozici Wi-Fi pripojenie, občerstvenie, magazíny na čítanie – jednoducho všetko, čo potrebujete, aby ste si čas strávený čakaním užili. A skôr než si myslíte, budú servisné práce na vašom vozidle hotové a vaše vozidlo bude pripravené vyraziť späť na cesty.DODATOČNÝ SERVIS VOLVO

Servis vytvorený pre vás

Či ide o vyčistenie vašich poťahov, opravu prasknutého čelného skla, alebo výmenu pneumatík – v našich servisoch nájdete služby, ktoré sa o vás postarajú.


Servis kolies

Len experti z radov technikov vedia, ktoré pneumatiky a disky sú najlepšie pre váš model Volvo. A len technici Volvo majú znalosti, zručnosti a vybavenie na to, aby sa o vaše vozidlo Volvo postarali tak, ako si to zaslúži.

Profesionálna starostlivosť Volvo

Vyškolení profesionáli značky Volvo vyčistia nie len časti vášho auta (ako napríklad okná a dvere), ale postarajú sa aj o kožu či poťahy, ktoré oceníte ako vy, tak aj vaše vozidlo Volvo.

Oprava čelného skla

Oprava alebo výmena? Naši vyškolení profesionáli značky Volvo sa postarajú o akékoľvek poškodenie vášho čelného skla spôsobom, ktorý je pre vaše auto najlepší - spôsobom, ktorý nerobí kompromisy v bezpečnosti a výkone.

Servis klimatizácie

Naši technici vám skontrolujú a vyčistia klimatizáciu v aute, takže si vždy budete užívať perfektné prostredie vo vašom Volve. Drobné chybičky sa tak nestanú nákladnými opravami.


Objednávka servisu

Objednajte sa na servis online pomocou nášho kontaktného formulára.