Postúpili sme na svetové finále Volvo Vista 2022

Tím servisných technikov z T.O.P. AUTO Bratislava postúpil do svetového finále súťaže kvality Volvo Vista 2022

V máji vyhral náš servisný tím národné kolo súťaže Vista, ktorú už tradične organizuje výrobca Volvo Cars. Súťaž je zaručeným prostriedkom zvyšovania vedomostí, zručností ale tiež priateľskej súťaživosti medzi zástupcami značky Volvo na lokálnych trhoch a je orientovaná na tímovú prácu, ktorá je v prostredí Volvo vysoko oceňovaná.

Dvojitú radosť nám urobil aj fakt, že sme súťažné tímy tento rok hostili v našom predajno-servisnom centre, ktoré všetci dobre poznáte a to Volvo Bory Lamač, najmodernejšom a najväčšom showroome Volvo na Slovensku.

Na fotke zľava Michal Veselý, Michal Burdátš a Marek Helembay.

Súťaž pozostáva z dvoch častí a odpovede na otázky vypracovávajú tímy zložené z dvoch až štyroch ľudí. V tíme T.O.P. AUTO Bratislava to boli naši traja kolegovia. Na odpovediach pracujú súťažiaci v teoretickom kole a aj priamo v servisných dielňach. Tie najlepšie tímy z celého sveta postupujú do stále užších výberov a vo finále v Göteborgu, kde si už pravidelne zasúťaží 40 tímov.

Na odpovediach pracujú súťažiaci v teoretickom kole a aj priamo v servisných dielňach.

A práve sem zamieri aj náš tím technikov. Na kolegov sme nesmierne hzrdí. Zúročili roky systematického vzdelávania a skúsenosti z dennej starostlivosti o vaše Volvo vozidlá. Práve prax z nich robí ostrieľaných profesionálov, zrelých do svetového finále súťaže zručností a kvality. Prípravy prebiehali viac ako 6 mesiacov pod vedením nášho After Sales Managera Petra Matušoviča.

Na fotografii zľava Peter Matušovič a Pavol Fedorčák z T.O.P. AUTO Bratislava, ktorí zabezpečovali hladký priebeh súťaže a občerstvenie pre súťažné tímy.

V kontexte úspech tímu T.O.P. AUTO Bratislava poukazuje aj na  fakt, že profesionálne služby nie sú záležitosťou jednorazovej certifikácie ale pravidelnej disciplíny, vzdelávania a tým udržiavania vysokej úrovne vedomostí a zručností v technike ako aj v komunikácii tímu ako celku.

Vo Švédsku bude tím T.O.P. AUTO Bratislava zastupovať aj vás a vašu dlhoročnú dôveru, bez ktorej by sa nám takýto úspech nepodaril. Ďakujeme a držíme si palce. Vis ses Sverige. Vidíme sa Švédsko.

Objednať sa k nám do servisu môžete aj Vy priamo naTOMTO ODKAZE.

Zdieľať