Vaše Volvo je v T.O.P. AUTO Bratislava v rukách svetových finalistov

volvo top auto bratislava

Tím našich technikov sa v celosvetovom finále súťaže zručností VOLVO VISTA, do ktorého postúpil ešte pred letom ako absolútny víťaz národného kola VISTA, umiestnil na fantastickom štvrtom mieste.

VISTA (Volvo International Service Training Award) je medzinárodná súťaž otvorená pre všetkých profesionálov na trhu služieb v rámci globálnej servisnej siete Volvo. V súčasnosti ide o najväčšiu svetovú súťaž pre personál na trhu služieb.

Nieže by to vozidlá Volvo potrebovali nejak špeciálne, povestné sú práve opakom, ale veríme, že je výhodou našich klientov mať tento profesionálny a zručný tím technikov na svojej strane. Opakovane dokazujú, že pravidelné školenia a ich zanietenie pre prácu im umožňujú tieto vozidlá poznať a spravovať tak ako málokde inde.

Servisný tím kolegov sa umiestnil vo svetovej súťaži VISTA na 4. mieste z celkového počtu 36 zúčastnených krajín z celého sveta.

Práve náš tím technikov v zložení Marek Helembay, Michal Burdátš a Michal Veselý zo servisného strediska Volvo Bory Lamač, sa v T.O.P. AUTO Bratislava štandardne starajú aj o vaše vozidlá. Všetko od sezónnych kontrol, výmeny kolies, hĺbkových čistení, až po náročné technické úkony ako zložitejšie opravy či výmeny dielov.

Ak zvažujete kúpu vozidla Volvo, môžete si byť viac než istý, že v rukách servisného tímu v showroome Volvo Bory Lamač nájdete nie len špičkový tím servisných pracovníkov ale tiež profesionálne vyškolený tím predajcov, ktorí vám s radosťou odpovedia na akúkoľvek otázku týkajúcu sa výberu vášho nového vozidla Volvo.

Svetové finále v Gothenburgu pozostávalo z niekoľkých súťažných kôl, zameraných nie len na vedomosti ale aj na praktické zručnosti kolegov.

Okrem škály servisných služieb pre všetkých majiteľov Volvo, sú naši kolegovia zapojení aj do procesu detailnej prípravy jazdených vozidiel z ponuky Volvo Selekt u nás.

Modely V60 CC a V90 sú v našej ponuke za mimoriadne zvýhodnenú cenu. S týmito ľuďmi, ktorí odvádzajú špičkovú prácu na pozadí predaja, ide aj o prejav dôvery v technický stav vozidiel Volvo. Jednoducho nie je čo skrývať. Kto tieto vozidlá pozná, dá nám istotne za pravdu. Vozidlá z ponuky Selekt patria medzi najlepšie ponuky na trhu jazdených vozidiel vôbec.

Svetové finále súťaže Volvo VISTA v Göteborgu s tímom T.O.P. AUTO Bratislava.

V T.O.P. AUTO Bratislava sme pre Volvo zapálení technicky aj hodnotovo už viac ako 25 rokov a budeme pokračovať v top práci pre vás a vaše bezpečie, pohodlie či maximálny pôžitok z jazdy.

Či už sa chcete objednať do servisu k majstrom svojho remesla alebo vás zaujala naša skladová ponuka vozidiel Volvo  neváhajte nás kontaktovať. V prípade, že ste si nevybrali, zanechajte nám správu a my vám z ponuky dostupných skladových vozidiel na ceste, odporučíme model podľa vašich predstáv.

Neváhajte a navštívte náš showroom Volvo Bory Lamač so širokou ponukou skladových vozidiel k odberu ihneď.

Tešíme sa na vás.

 

Zdroj: Volvo, T.O.P. AUTO Bratislava

Foto: Volvo Cars, Volvo VISTA 2022

volvo top auto bratislava

Zdieľať