volvo xc90

Pre život

Volvo XC90
Recharge

Plug-in hybridné SUV, ktorému dôverujete pri ochrane svojej rodiny, teraz ochráni aj vašu budúcnosť.volvo xc90

Podľa svojich preferencií

Ide o váš život, preto si vyberte Volvo XC90 Recharge podľa svojho vkusu.

Intuitívne vaše, ohľaduplné k ostatným. Objavte prednosti sedemmiestneho plug-in hybridného SUV stvoreného pre váš silný zážitok z jazdy.
Pokročilá technológia vášho modelu XC90 Recharge pomáha prepojiť vašu jazdu s prispôsobeným pohodlím a mobilitou.

Vždy na vašej strane.


Pomocná ruka

Intuitívna kontrola nad vozidlom. Technológie na podporu vodiča vám môžu prispôsobením rýchlosti pomôcť dodržiavať bezpečný odstup od vozidiel pred vami a pomocou jemných zásahov do riadenia udržiavať vozidlo v danom jazdnom pruhu. V zákrutách vozidlo optimalizuje rýchlosť s cieľom zaistiť pohodlnú jazdu.

Čistejší vzduch v kabíne

Pokročilý systém čistenia vzduchu v rámci nášho systému skvalitňovania vzduchu v interiéri, s ktorým sme si pripísali svetové prvenstvo, zabráni až 95 % nebezpečných častíc PM 2.5 vniknúť do kabíny. Vďaka tomu si môžete so svojimi spolujazdcami vychutnať čistejší a zdravší vzduch bez ohľadu na okolité podmienky.

Bowers & Wilkins

Špičkové reproduktory Bowers & Wilkins, ktoré sú vo vozidle Volvo presne rozmiestnené a integrované, vám zabezpečia pôsobivý zážitok z počúvania bez ohľadu na to, kde vo vozidle sedíte.

Asistovaná bezpečnosť. Máme ju vo svojej DNA.

Nezáleží na tom, či je deň alebo noc, naše inteligentné bezpečnostné asistenčné technológie vám môžu včas rozpoznať iné vozidlá, chodcov, cyklistov či väčšie zvieratá a vyhnúť sa tak kolíziám s nimi. Systém vodiča najprv upozorní, a ak vodič nezareaguje, aktivuje sa automatické brzdenie.
Aké sú výhody elektrického vozidla?

Elektrifikované pohonné jednotky ponúkajú celý rad výhod — od znižovania emisií výfukových plynov počas jazdy a pravdepodobne nižších prevádzkových nákladov až po kultivovanejšiu jazdu a odozvu na zrýchlenie pri štarte.

digital services

„Hej, Google, čo mám dnes na programe?“

Volvo s integrovanými službami od Google

Volvo prináša služby Google, ktoré sú dokonale integrované a poskytujú praktický, prepojený a efektívnejší zážitok z jazdy.

 

Náš balík digitálnych služieb prakticky zosúladí vaše požiadavky s vozidlom Volvo a vaším digitálnym životom a zaistí, aby ste zostali v spojení aj na cestách. Štyri roky* využívajte inteligentné služby Google a technológie Volvo, ktoré to umožňujú vrátane: – Google Assistant, Google Maps a Google Play – vzdialených služieb aplikácie Volvo Cars – bezdrôtovej nabíjačky telefónov – všetkých potrebných dátových služieb

*Čisto elektrický model XC40 Recharge sa dodáva so štvorročným predplatným balíka digitálnych služieb. Po tomto období začnú platiť nové podmienky poskytovania služieb.

Asistovaná bezpečnosť. Máme ju vo svojej DNA.

Nezáleží na tom, či je deň alebo noc, naše inteligentné bezpečnostné asistenčné technológie vám môžu včas rozpoznať iné vozidlá, chodcov, cyklistov či väčšie zvieratá a vyhnúť sa tak kolíziám s nimi. Systém vodiča najprv upozorní, a ak vodič nezareaguje, aktivuje sa automatické brzdenie.*

Najvyššia skúška bezpečnosti

Čo ak najväčšia výzva v oblasti bezpečnosti už nie je na ceste?volvo xc90

Vydajte sa na cestu

Pozrite si skladové vozidlá XC40, alebo sa s prípadnými otázkami obráťte na predajcu Volvo.