volvo s90

Očakávajte viac.

Volvo S90
Recharge Plug-In Hybrid

Privítajte niečo nové a majte cestu pod kontrolou. Predstavujeme škandinávsky luxusný sedan s integrovanými technológiami Google.volvo s90

Vyladený výkon.

Nižšie emisie výfukových plynov, žiadne kompromisy.

Rozšírením pohonnej jednotky o elektromotor vznikol plug-in hybrid, ktorý berie ohľad na budúcnosť, bez toho by robil kompromisy v prítomnosti. V čisto elektrickom režime Pure zvládnete každodenné dochádzanie ohľaduplne a s nulovými emisiami.
Vďaka intuitívnym prvkom navrhnutým s dôrazom na pohodlie a praktickosť máte pod kontrolou každý kilometer cesty.

Podľa vašich pravidiel.


Pomocná ruka

Naša pokročilá technológia podpory vodiča môže pomôcť udržať vozidlo v strede jazdného pruhu, informovať vás, že je čas pokračovať v jazde, alebo dokonca úplne zastaviť vozidlo v prípade, že vodič nereaguje.

V cieli svieži

Odvetrávanie sedadiel, desaťbodový systém na masáž chrbta a čalúnenie predných sedadiel jemnou kožou Nappa vám spríjemnia každú cestu a pomôžu vám prísť do cieľa v skvelej kondícii.

S dôrazom na detaily

Remeselne spracovanú hlavicu radiacej páky modelov Inscription z originálneho švédskeho krištáľu navrhli exkluzívne pre Volvo umeleckí sklári z firmy Orrefors®. Je to jeden z mnohých dizajnových prvkov, ktoré charakterizujú zodpovedný škandinávsky luxus.

Luxusné zadné sedadlá

Dlhé cesty vašim spolujazdcom spríjemnia zadné sedadlá čalúnené kožou Nappa, na ktorých je pohodlie umocnené veľkorysým priestorom na nohy a aj exkluzívnou stredovou lakťovou opierkou s praktickým úložným priestorom.
Predstavenie modelu Volvo S90

Podľa svojich preferencií. Objavte intuitívny komfort a praktické funkcie, ktoré sa vám prispôsobia.

Asistovaná bezpečnosť. Máme ju vo svojej DNA.

Nezáleží na tom, či je deň alebo noc, naše inteligentné bezpečnostné asistenčné technológie vám môžu včas rozpoznať iné vozidlá, chodcov, cyklistov či väčšie zvieratá a vyhnúť sa tak kolíziám s nimi. Systém vodiča najprv upozorní, a ak vodič nezareaguje, aktivuje sa automatické brzdenie.*

Najvyššia skúška bezpečnosti

Čo ak najväčšia výzva v oblasti bezpečnosti už nie je na ceste?volvo s90

Vydajte sa na cestu

Pozrite si skladové vozidlá Volvo S90, alebo sa s prípadnými otázkami obráťte na predajcu Volvo.