volvo xc40

Zoznámte sa s naším prvým plne elektrickým kompaktným SUV stvoreným pre moderný život v meste aj mimo neho.

Volvo XC40
Electric Recharge

Odpojte sa a zahrajte sa.volvo xc40

VAŠE ÚTOČISKO

Žiadne kompromisy

S modelom XC40 Recharge si nemusíte vyberať medzi výkonom a zodpovednou jazdou. Jednoducho sa usaďte, zaraďte rýchlosť a využívajte výhody pohodlného ovládania rýchlosti jedným pedálom, pôsobivý výkon dvojice elektromotorov a pohon všetkých kolies. To všetko pri nulových emisiách.
Osobné riešenie mobility na vás už čaká.

Váš druhý domov


Inteligentné úložné priestory

Vo vozidle nájdete celý rad inteligentných úložných priestorov na fľaše s vodou, športové tašky, notebooky, rýchle občerstvenie a ďalšie veci. Nechýba ani predná skrinka na nabíjacie káble.

Udržateľné materiály

Zvyšovanie miery využívania udržateľných materiálov je len jedným zo spôsobov, ako model XC40 Recharge pomáha znižovať svoj vplyv na životné prostredie. Napríklad vnútorné koberčeky sú vyrobené výhradne z recyklovaného plastu.

Vytvorte si dokonalý priestor

Pomocou aplikácie Volvo On Call môžete na diaľku aktivovať kúrenie, klimatizáciu a ďalšie funkcie, vytvoriť si tak dokonalé prostredie skôr, než nastúpite do vozidla.

Nabíjanie na cestách

Na cestách môžete využiť stanice na rýchle nabíjanie, ktoré umožňujú zvýšiť kapacitu akumulátora z nuly na 80 % v priebehu približne 40 minút.
Aké sú výhody elektrického vozidla?

Elektrifikované pohonné jednotky ponúkajú celý rad výhod — od znižovania emisií výfukových plynov počas jazdy a pravdepodobne nižších prevádzkových nákladov až po kultivovanejšiu jazdu a odozvu na zrýchlenie pri štarte.

digital services

„Hej, Google, čo mám dnes na programe?“

Volvo s integrovanými službami od Google

Volvo prináša služby Google, ktoré sú dokonale integrované a poskytujú praktický, prepojený a efektívnejší zážitok z jazdy.

 

Náš balík digitálnych služieb prakticky zosúladí vaše požiadavky s vozidlom Volvo a vaším digitálnym životom a zaistí, aby ste zostali v spojení aj na cestách. Štyri roky* využívajte inteligentné služby Google a technológie Volvo, ktoré to umožňujú vrátane: – Google Assistant, Google Maps a Google Play – vzdialených služieb aplikácie Volvo Cars – bezdrôtovej nabíjačky telefónov – všetkých potrebných dátových služieb

*Čisto elektrický model XC40 Recharge sa dodáva so štvorročným predplatným balíka digitálnych služieb. Po tomto období začnú platiť nové podmienky poskytovania služieb.

Príjemný zážitok z elektrickej jazdy umocnia integrované intuitívne technológie a služby Google.

Vďaka plnej integrácii Máp Google a hlasovému ovládaniu bez použitia rúk pomocou asistenta Google Assistant máte v reálnom čase k dispozícii dopravné informácie a automatické zmeny trasy, aby ste vždy bez problémov prišli do cieľa.

Asistovaná bezpečnosť. Máme ju vo svojej DNA.

Nezáleží na tom, či je deň alebo noc, naše inteligentné bezpečnostné asistenčné technológie vám môžu včas rozpoznať iné vozidlá, chodcov, cyklistov či väčšie zvieratá a vyhnúť sa tak kolíziám s nimi. Systém vodiča najprv upozorní, a ak vodič nezareaguje, aktivuje sa automatické brzdenie.*

Najvyššia skúška bezpečnosti

Čo ak najväčšia výzva v oblasti bezpečnosti už nie je na ceste?volvo xc40

Vydajte sa na cestu

Pozrite si skladové vozidlá XC40, alebo sa s prípadnými otázkami obráťte na predajcu Volvo.