volvo xc40 mild hybrid

Objavte naše kompaktné škandinávske SUV určené do mesta a aj za jeho hranice.

Volvo XC40
Mild Hybrid

Odpojte sa a zahrajte sa.volvo xc40 mild hybrid

Mild hybrid

Plynulejšia jazda, nižšia spotreba

Naše mild hybridné vozidlá rekuperujú energiu počas brzdenia a nabíjajú 48 V akumulátor. Integrovaný štartér/generátor využíva túto energiu na krátkodobú podporu spaľovacieho motora. Spoločne tak zaisťujú úspornejšiu a plynulejšiu jazdu.
Osobné riešenie mobility na vás už čaká.

Váš druhý domov


Jedinečný dizajn

Výrazný a expresívny dizajn karosérie SUV sa spája s efektívnosťou kompaktu. Preskúmajte centrum ktoréhokoľvek mesta bez toho, aby ste zapadli do davu.

Inteligentné úložné priestory

Vo vozidle nájdete celý rad inteligentných úložných priestorov na fľaše s vodou, športové tašky, notebooky, a dokonca aj háčiky na nákupné tašky alebo rýchle občerstvenie.

Otvorené nebo

Otváracia a výklopná panoramatická strecha zotiera hranice medzi kabínou a okolitým prostredím a umožní vám vychutnať si čerstvý vzduch aj výhľad na oblohu.

Integrácia smartfónu

Prepojte známe rozhranie a funkcie smartfónu displejom stredovej konzoly vozidla Volvo. Môžete volať, písať správy, vychutnávať si hudbu a vyberať možnosti pomocou dotykového displeja, ovládacích prvkov na volante alebo hlasového ovládania.
Podľa vašich pravidiel.

Pokročilá technológia vášho SUV XC40 pomáha prepojiť vašu jazdu s prispôsobeným pohodlím a mobilitou.

Asistovaná bezpečnosť. Máme ju vo svojej DNA.

Nezáleží na tom, či je deň alebo noc, naše inteligentné bezpečnostné asistenčné technológie vám môžu včas rozpoznať iné vozidlá, chodcov, cyklistov či väčšie zvieratá a vyhnúť sa tak kolíziám s nimi. Systém vodiča najprv upozorní, a ak vodič nezareaguje, aktivuje sa automatické brzdenie.*

Najvyššia skúška bezpečnosti

Čo ak najväčšia výzva v oblasti bezpečnosti už nie je na ceste?volvo xc40

Vydajte sa na cestu

Pozrite si skladové vozidlá XC40, alebo sa s prípadnými otázkami obráťte na predajcu Volvo.