volvo xc40

Zoznámte sa s naším kompaktným SUV s plug-in hybridným pohonom, stvoreným pre moderný život v meste aj mimo neho.

Volvo XC40
Recharge Plug-in hybrid

Odpojte sa a zahrajte sa.volvo xc40

Udržateľná mobilita

Recharge Plug-in hybrid

Výkonná kombinácia elektromotora a benzínového motora umožňuje dochádzanie s nulovými emisiami v čisto elektrickom režime, ako aj úspornú jazdu na dlhé vzdialenosti v hybridnom režime.
Osobné riešenie mobility na vás už čaká.

Váš druhý domov


Inteligentné úložné priestory

Vo vozidle nájdete celý rad inteligentných úložných priestorov na fľaše s vodou, športové tašky, notebooky, rýchle občerstvenie a ďalšie veci.

Jedinečný dizajn

Výrazný a expresívny dizajn karosérie SUV sa spája s efektívnosťou kompaktu. Preskúmajte centrum ktoréhokoľvek mesta bez toho, aby ste zapadli do davu.

Vytvorte si dokonalý priestor

Pomocou aplikácie Volvo On Call môžete na diaľku aktivovať kúrenie, klimatizáciu a ďalšie funkcie, vytvoriť si tak dokonalé prostredie skôr, než nastúpite do vozidla.

Otvorené nebo

Otváracia a výklopná panoramatická strecha zotiera hranice medzi kabínou a okolitým prostredím a umožní vám vychutnať si čerstvý vzduch aj výhľad na oblohu.
Príjemný zážitok z elektrickej jazdy umocnia integrované intuitívne technológie a služby Google.

Vďaka plnej integrácii Máp Google a hlasovému ovládaniu bez použitia rúk pomocou asistenta Google Assistant máte v reálnom čase k dispozícii dopravné informácie a automatické zmeny trasy, aby ste vždy bez problémov prišli do cieľa.

Asistovaná bezpečnosť. Máme ju vo svojej DNA.

Nezáleží na tom, či je deň alebo noc, naše inteligentné bezpečnostné asistenčné technológie vám môžu včas rozpoznať iné vozidlá, chodcov, cyklistov či väčšie zvieratá a vyhnúť sa tak kolíziám s nimi. Systém vodiča najprv upozorní, a ak vodič nezareaguje, aktivuje sa automatické brzdenie.*

Najvyššia skúška bezpečnosti

Čo ak najväčšia výzva v oblasti bezpečnosti už nie je na ceste?volvo xc40

Vydajte sa na cestu

Pozrite si skladové vozidlá XC40, alebo sa s prípadnými otázkami obráťte na predajcu Volvo.