Zažite príchod ako nikdy pred tým.

Nové Volvo XC60

Predstavujeme nové Volvo XC60, reprezentujúce najnovšiu podobu dynamického švédskeho SUV. Spojenie odvážneho dizajnu s krásnym interiérom. Vozidlo, v ktorom technika pôsobí prirodzene. Vozidlo, v ktorom je každá jazda pôžitkom.Sila a elegancia

Pod vaším velením

Sebavedomý vzhľad, švédsky štýl. Volvo XC60 je SUV s jedinečným škandinávskym charakterom. V modeli XC60 sa snúbi pôvab so silou. Jeho dlhá kapota, svalnaté blatníky a krátke previsy vyvolávajú dojem kultivovanej sily.Dôležité detaily

Prirodzene krásny

Nový pohľad na cesty

Naše originálne LED svetlomety v tvare písmena T dodávajú modelu Volvo XC60 nezameniteľnú identitu. A vďaka aktívnym diaľkovým svetlám budete mať vždy najlepší možný výhľad bez oslňovania iných vodičov.

Vyrobený s láskou

Interiér modelu Volvo XC60, vyrobený z luxusných prírodných materiálov, je stelesnením moderného škandinávskeho dizajnu. Pravé drevo, pravý kov a krásne detaily sú v ňom harmonicky zladené tak, aby bola každá jazda udalosťou.

Stvorené pre hudbu

Vďaka audiosystému Bowers & Wilkins budete hudbu počúť tak, ako zamýšľal jej autor. Krištáľovo čistý zvuk vám zaručí skutočne podmanivé zážitky.

Váš ochranca

Naše najnovšie technológie v modeli Volvo XC60 pomáhajú predchádzať nebezpečným situáciám a vyhýbať sa kolíziám. Vo vyšších rýchlostiach zmierňujú psychickú záťaž vodiča tým, že jemnými zásahmi do riadenia udržiavajú vozidlo v jazdnom pruhu.

Modelový rad XC60

XC60 Momentum

Vysoká úroveň štandardnej výbavy splní vaše nároky na štýl, pohodlie, bezpečnosť a sofistikovaný dizajn.


XC60 Inscription

Mimoriadne sofistikované vyjadrenie švédskeho luxusu.


XC60 R-Design

Vzrušenie z energickej jazdy, vyznačuje sa štýlom, odozvou a kontrolou.
Pokračujte vo svojej ceste

Objednajte si testovaciu jazdu vozidla Volvo XC60, alebo nás kontaktujte, ak máte nejaké otázky.