Majte situáciu pevne v rukách.

Volvo XC90

Luxusné SUV zo Švédska. Kultivovaná sila, elegantné krivky a precízne spracovanie.VAŠE ÚTOČISKO

Váš vlastný svet

Vďaka impozantnému vzhľadu so zdržanlivým stylingom pôsobí Volvo XC90 uvoľnene a sebavedome, čo sú základné črty moderného škandinávskeho dizajnu. V prehľadne usporiadanom interiéri, vyrobenom len z tých najkvalitnejších materiálov, zaujmú ovládacie prvky pripomínajúce šperky a atraktívna dotyková obrazovka veľká ako tablet. Luxusne, minimalisticky navrhnutý interiér vytvára prostredie, v ktorom môžete relaxovať, premýšľať a komunikovať so svetom podľa podmienok, ktoré vy sami určujete.HLAVNÉ PRVKY MODELU VOLVO XC90

Podpora vodiča

Parkovací pilot (PAP)

S naším komfortným parkovacím pilotom (PAP) bude parkovanie hračkou. Dokáže zmerať, či je parkovacie miesto vhodné pre vaše vozidlo, a potom prevezme riadenie a zaparkuje za vás. Zvláda pozdĺžne parkovanie a môže vám pomôcť aj pri vychádzaní z tesných parkovacích priestorov.

360° kamera

360° kamera poskytuje pohľad z vtáčej perspektívy na priestor okolo vášho vozidla Volvo. Je skvelým pomocníkom pri cúvaní alebo manévrovaní v stiesnených priestoroch s obmedzeným výhľadom. Systém využíva štyri kamery: dve vo vonkajších spätných zrkadlách, jednu vpredu a jednu vzadu. Keď sa na stredovej obrazovke dotknete obrazu konkrétnej kamery, zobrazí sa pohľad iba zo zvolenej kamery. Obraz zo zadnej kamery si navyše môžete priblížiť, aby ste lepšie videli tesne za vozidlo, čo oceníte najmä pri pripájaní prívesu.

Bezpečnosť je prvoradá

Intellisafe je synonymom našej snahy o vytvorenie harmonickejšieho vzťahu medzi automobilom a človekom. Preto sme model XC90 prešpikovali inteligentnými, intuitívnymi inováciami…

Detekcia veľkých zvierat

"Nové Volvo V90 dokáže na ceste rozpoznávať chodcov, cyklistov a – ako prvé na svete – aj veľké zvieratá. Vaše vozidlo vás na taký prípad upozorní a, v prípade potreby, aj zabrzdí, ak nezasiahnete. "

Modelový rad XC90

Inscription

Čistý dizajn a kultivovaný luxus so zvýšenou úrovňou bezpečnosti a komfortu


Excellence

Jedno luxusné SUV, štyri individuálne sedadlá


R-Design

Dokonalý pôžitok z jazdy a výkonu
Vydajte sa na cestu

Pozrite si skladové vozidlá XC90, alebo sa s prípadnými otázkami obráťte na predajcu Volvo.