Získajte atraktívnu zľavu až 18 % na skladové vozidlá Volvo XC60 a XC90

 

Na letnú dovolenku alebo dobrodružné výlety sa môžete vydať so svojím novým SUV Volvo XC60 alebo XC90 už tento rok. Stačí si vybrať z našej širokej ponuky skladových vozidiel, na ktoré teraz získate výhodnú zľavu až do výšky 18 %. K novému autu vám naviac dáme balík príslušenstva zadarmo, ktorého súčasťou je športový kľúč, ochranná sieť do kufra, sada gumených rohoží a pri BEV/PHEV modeloch aj taška na nabíjacie príslušenstvo. Akcia platí len do 30.6.2023.

Už žiadne priestorové kompromisy

Volvo XC60 má celkovú dĺžku 4708 mm, vďaka ktorej majú aj cestujúci na zadných sedadlách dostatok miesta na nohy. Do batožinového priestoru s objemom až 483 litrov komfortne zmestíte kufre všetkých členov posádky a v prípade, že budete potrebovať potiahnuť väčší príves, oceníte ťažnú kapacitu 2400 kg.

Ak by vám náhodou priestor v interiéri Volva XC60 nepostačoval, rozhodnúť sa môžete pre jeho väčšieho brata, model XC90. Ten má celkovú dĺžku 4953 mm a dostupný je tiež v 7-miestnej verzii. Zaujme kufrom s objemom 709 litrov a ťažnou kapacitou až 2700 kg. Za svojím Volvom tak viete komfortne ťahať karavan alebo príves s koňmi či loďou.

Úsporné a výkonné motory

Modely Volvo XC60 a XC90 sú dostupné s benzínovými a zážihovými motormi s modernou mild hybrid technológiou. Pri brzdení dochádza k rekuperácii energie do 48 V akumulátora. Táto energia sa následne používa na zabezpečenie plynulejších rozjazdov a efektívnejšej akcelerácie. Mild hybridný pohon pomáha znižovať spotrebu paliva a emisie vo výfukových plynoch, no zároveň prispieva k lepšej dynamike.

Volvo XC60 je dostupné vo verzii s pohonom predných alebo všetkých 4 kolies. Model XC90 je k dispozícii výhradne s pohonom všetkých 4 kolies, ktorý zabezpečuje účinný prenos hnacej sily na vozovku a zaisťuje stabilné jazdné vlastnosti aj na šmykľavých povrchoch.

V prípade, že často jazdíte v mestskom prostredí, nepochybne oceníte plug-in hybridný model Volvo XC60 Recharge, ktorý prejde čisto na elektrinu až 77 km, alebo Volvo XC90 Recharge, ktorý prejde na elektrinu až 70 km, pričom do vzduchu vypustí len 28 g CO2 na kilometer a dokáže dosiahnuť spotrebu len 1,2 l/100 km. Plug-in hybridné modely si vás naviac získajú aj svojím vysokým výkonom a špičkovou dynamikou. Volvo XC90 Recharge zrýchli z 0 na 100 km/h za 5,4 sekundy.

Jedinečné technológie

Volvo XC60 aj XC90 môže byť vybavené voliteľným audiosystémom Bowers & Wilkins s výkonom až 1400 W, ktorý sa postará o dokonalé akustické zážitky. Využívať viete moderný informačno-zábavný systém s integrovanými službami Google. Získate tak najlepšiu navigáciu v triede, hlasové ovládanie Google Assistant či obchod Google Play, z ktorého si dokážete sťahovať rôzne aplikácie.

Medzi inovatívne technológie na palube patrí tiež špeciálny systém čistenia vzduchu v interiéri, ktorý zachytáva 95 % nebezpečných častíc PM 2,5. Pri parkovaní a jazdení v stiesnených priestoroch oceníte 360-stupňový kamerový systém s vynikajúcim rozlíšením.

Pokrokové bezpečnostné systémy

O špičkovú viditeľnosť pri jazdení v noci sa starajú výkonné LED svetlomety s dlhým dosvitom, ktorými je vybavený model XC60 aj XC90. Tie automaticky upravujú svetelný vzor, vďaka čomu zabraňujú oslňovaniu iných účastníkov premávky.

Senzory a kamery registrujú chodcov, cyklistov, iné vozidlá či zvieratá v blízkosti vášho vozidla a upozornia vás na prípadnú kolíziu. Ak nezareagujete, riadiaca jednotka sa postará o automatické zabrzdenie, aby zabránila nehode. K vysokej bezpečnosti prispieva tiež inteligentný adaptívny tempomat, systém detegujúci neúmyselné vybočenie z jazdného pruhu, ale aj head-up displej, vďaka ktorému vidíte všetky dôležité údaje a nemusíte odvrátiť svoj pohľad od cesty.

A to najlepšie? Na svoje nové Volvo XC60 alebo XC90 teraz nemusíte čakať niekoľko mesiacov. Stačí si vybrať z našej širokej ponuky skladových vozidiel dostupných ihneď, na ktoré aktuálne získate zľavu až 18 % a naviac vám k nim pribalíme balík príslušenstva zadarmo. Viac informácií o tejto limitovanej ponuke sa dozviete na našom webe.

Od 1.7. spúšťame nový showroom Volvo Rožňavská, takže vaše vysnené Volvo si môžete prísť vyskúšať už aj do prevádzky T.O.P. AUTO Bratislava Rožňavská. Tešíme sa na vás!

Zdieľať