6 dôvodov, prečo uprednostniť kúpu skladového vozidla Volvo

 

Na rozdiel od vozidla, ktoré si necháte nakonfigurovať, máte skladový automobil k dispozícii okamžite. K vybraným skladovým vozidlám Volvo vám navyše teraz dáme predĺženú záruku a servis na 5 rokov úplne zadarmo. O ďalších dôvodoch, prečo uprednostniť skladové Volvo, sa dozviete v článku.

 

1. Široká ponuka modelov

 

Vybrať si z ponuky skladových vozidiel je jednoduché a niekedy náročné zároveň. Široká ponuka skladoviek vám umožňuje rozhodovať sa medzi viacerými adeptmi. No ak sa vám ich zapáči viac, možno si nebudete vedieť vybrať.

 

V takejto situácii vám odporúčame rozhodovať sa podľa jasných preferencií. Vyhovuje vám dieselový, benzínový alebo hybridný pohon? Ďalšími kritériami môže byť napríklad typ motora, jeho výkon, modelový ročník alebo cena.

 

 

Keď všetky vlastnosti prehodnotíte, nakoniec si to pravé vozidlo určite nájdete. Niekoľko favoritov by sme vám vedeli odporučiť aj z tejto ponuky skladoviek, v ktorej nájdete desiatky nových vozidiel. Konečný výber však necháme na vás.

 

2. Môžete si ich pozrieť 

 

Hneď, ako si vyhliadnete jedno konkrétne vozidlo alebo aspoň zúžite okruh na zopár favoritov, pozrite si ich naživo. Stačí zájsť do showroomu Volvo Bory a pracovníci T.O.P. AUTO Bratislava vám ich ochotne ukážu. 

 

Samozrejme, počas prehliadky si pokojne skúste, ako sa vo vozidle sedí a môžete si  dôkladne vozidlo poprezerať. Pokiaľ si prajete vykonať testovaciu jazdu na našich DEMO vozidlách, sú Vám všetky modely k dispozícii. 

 

3. Okamžite dostupné

 

Samozrejme, ešte predtým, ako si vozidlo odveziete domov, musí prejsť predpredajnou kontrolou. V rámci tejto kontroly sa overuje stav mechanických častí a palubného systému.

 

 

Predajca zodpovedá aj za správne namontovanie antény, nalepenie výstražných označení či vloženie povinnej výbavy do kufra. A hoci povinná kontrola nejaký čas trvá, na rozdiel od vozidla na mieru máte skladový automobil takmer okamžite. 

 

4. Zvýhodnená cena

 

Neplatí to vždy, ale ak poctivo hľadáte, viete nájsť skladové vozidlá za zvýhodnené ceny. V mnohých prípadoch sú to najnovšie modely, ktoré vyšli z výroby tento alebo minulý rok.

 

Ako príklad uvádzame skladovky značky Volvo od T.O.P. AUTO Bratislava. Mimoriadna zľava sa momentálne vzťahuje až na osem rôznych modelov. Medzi inými sú to napríklad vozidlá XC60, V60, S90 alebo V90 Cross Country. 

 


Volvo XC60 v hybridnom prevedení

 

Tak ak chcete celkom nové auto a radi by ste pri kúpe aj čo-to ušetrili, poobzerajte sa po skladových modeloch práve u nás. 

 

5. Servis a záruka na 5 rokov zadarmo

 

Ak viete ušetriť na cene skladového vozidla, je to skvelé. No ak k nemu dostanete ešte aj predĺženú záruku a servis zadarmo na 5 rokov, takáto ponuka sa jednoducho neodmieta.

 

S mimoriadnou akciou prichádzame aj my – počas 5-ročného bezplatného servisu bude u nás o vaše vozidlo dokonale postarané. Údržba sa vykonáva každých 12 mesiacov alebo po najazdení 30 000 kilometrov.

 

 

Po tom, ako dorazíte do servisu, technici zabezpečia bezplatnú aktualizáciu softvéru, preveria bezpečnostné systémy a skontrolujú stav akumulátora. A aby vozidlo vyzeralo dobre aj zvonka, počas každej návštevy zabezpečíme jeho umytie.

 

Nemusíte sa vôbec obávať, auto bude vždy v dobrých rukách. Svedčí o tom práca servisných technikov, ktorých vyškolil samotný výrobca.

 

6. Môžete si ho vylepšiť

 

Hoci sú skladovky hotové vozidlá pripravené na predaj, neznamená to, že si ich nemôžete vylepšiť. Práve teraz u nás prebieha akcia, počas ktorej si môžete k akémukoľvek vozidlu Volvo zadovážiť rôzne dobrodružné doplnky.

 

 

Za všetky spomenieme napríklad ťažné zariadenia, nosiče na bicykle alebo nakladacie rampy. Tieto a mnoho iných doplnkov si zaobstaráte jednotlivo alebo máte k dispozícii rôzne balíkové kombinácie. Na všetko príslušenstvo sa navyše vzťahuje zľava až do výšky 30 %. 

 

Vyberte si zo skladových vozidiel Volvo

Zdieľať