Modelové rady XC na vrchole

Prvé SUV radov XC predstavilo Volvo už pred dvadsiatimi rokmi. Najväčšie XC90 vtedy vzbudilo veľký záujem a dodnes patrí medzi najrozpoznateľnejšie dizajny výrobcu.Postupne sa rodina SUV Volvo rozrástla o stredné XC60 a kompaktné XC40 a momentálne tvorí táto trojica to najžiadanejšie z ponuky automobilky Volvo.

SUV rada vozidiel VOLVO XC60, Volvo XC40 a Volvo XC90

Rady XC, akoby fonetický prepis výrazu cross country, predstavujú 3 veľkostné možnosti a odpoveď Volvo na túžby a potreby moderných vodičov. Tí totiž už ani zďaleka nie sú len vodičmi, ale aj rodičmi, zamestnancami, podnikateľmi, športovcami, dovolenkármi a majú desiatky ďalších tvárí. Volvo jednoducho modelovými radami XC odpovedalo na nové požiadavky a svet, v ktorom musí byť vozidlo partnerom a oporou v najrôznejších životných situáciách.

To, že v tejto úlohe Volvo nanajvýš uspelo, sa v T.O.P. AUTO Bratislava presviedčame denne z vašej spätnej väzby a veľmi sa tomu tešíme. Tiež vieme, že úspech SUV vozidiel Volvo nie je ani zďaleka náhodou.

 Volvo XC90

Bezpečnosť, priestor, praktickosť a rodina sú charakteristiky, ktoré vystihujú každé z vozidiel radov XC. Každú z nich trochu inak a svojsky. XC40 je napríklad veľmi kompaktné vozidlo, ale zároveň poskytuje všetky výhody priestrannosti SUV a to aj vďaka mnohým odkladacím a kompaktným priestorom. Tými dizajnéri mysleli na optimálnu dispozíciu priestoru pre prevažne mestského užívateľa vozidla.

XC60 je voľbou, po ktorej siahajú zákazníci najčastejšie. Je väčšie ako XC40, ale nie tak veľké ako XC90 a pre rôznorodé potreby dneška predstavuje optimálne riešenie. Volvo XC90 je zas niekoľkonásobné naj v našej ponuke. Začína zjavným najväčšie, pokračuje predvídateľným NAJsilnejšie a uzatvára prídavkami NAJreprezentatívnejšie a NAJluxusnejšie vo svojej triede.

Tri SUV radov XC, korunujú ponuku Volvo. 

Rady XC momentálne motorizujú hybridné a mild-hybridné pohony, pričom XC40 je dostupné už aj s plne elektrickou motorizáciou. Postupne plne elektrická možnosť pribudne pre všetky modely Volvo a do roku 2030 to má byť štandardom ponuky Volvo Cars.

Volvo jednoducho pred časom stavilo na modely XC, ako na ťažisko potrieb moderného spotrebiteľa. A trafili sa. To, čo sa nemení sú hlavné dôvody obľúbenosti vozidiel Volvo. Top parametre bezpečnosti, výkonu, nadčasovosť v materiáloch a napredovanie v motorizáciách, maximálny komfort ale aj oku lahodiaci dizajn. Ide jednoducho o modelové rady na vrchole ponuky Volvo.

A ktoré z týchto SUV je pre vás? Tu Vás už odporučíme na našich vyškolených kolegov v jednom z našich dvoch showroomov. Radi vás privítame v jednom z našich showroomov T.O.P. AUTO Bratislava. Nájdete nás na Rožňavskej 30 v Bratislave alebo v najmodernejšom showroome na Slovensku vo Volvo Bory Lamač. Tá správna iskra medzi budúcim majiteľom a novým vozidlom Volvo preskočí až po zmapovaní klientových potrieb a osobnom zážitku z testovacej jazdy.

 

Neváhajte a OBJEDNAJTE SA NA TESTOVACIU JAZDU EŠTE DNES.

Zdieľať