S Volvom na dovolenku: Toto sú najlepšie rodinné vozidlá z ponuky T.O.P. AUTO Bratislava

Predajcovia T.O.P. AUTO Bratislava vám predstavujú skladové modely Volvo, ktoré sú ideálnymi rodinnými vozidlami. Spoľahlivo ochránia vás a vaše deti a poskytnú vám dostatok priestoru a komfortu aj na dlhých cestách.

Nie je žiadnym tajomstvom, že automobily Volvo patria medzi najbezpečnejšie vozidlá, aké si môžete kúpiť. Dôkazom je fakt, že švédska automobilka trvalo dosahuje najvyššie skóre v bezpečnostných testoch, ako sú napríklad Euro NCAP alebo americký test IIHS.

To je však len jeden z dôvodov, prečo sú modely Volvo vhodné ako rodinné vozidlá.

Tými ďalšími je pohodlné sedenie, dostatok miesta pre rodičov aj deti, veľkorysý batožinový priestor či skvelé jazdné vlastnosti. Z našej ponuky sme pre vás vybrali päť modelov, ktoré sú na dlhé rodinné výlety ako stvorené.

Volvo V90 Cross Country

O V90 vo verzii Cross Country švédska automobilka tvrdí, že ide o jedno z najodolnejších kombi na svete. Faktom je, že toto vozidlo sa len tak hociakého terénu nezľakne. To oceníte najmä vtedy, keď cestujete v zime na hory. Za všetko hovorí údaj o svetlej výške 218 mm, ktorá už dokáže konkurovať mnohým SUV.

To však neznamená, že by kombi stratilo čokoľvek zo svojej elegancie, luxusu a pohodlia.

Súčasťou príplatkovej výbavy, ktorá je zahrnutá v cene, je napríklad kožené čalúnenie v koži Moritz Comfort, náladové viacfarebné osvetlenie interiéru so siedmimi motívmi či elektrické ovládanie sedadla vodiča a spolujazdca, vrátane pamäťovej funkcie pre sedadlo vodiča a spätné zrkadlá.

V interiéri nájdete okrem toho aj systém udržiavania kvality vzduchu, audio systém Sensus Connect High Performance s desiatimi reproduktormi a celkovým výkonom 330W, alebo veľký 9-palcový dotykový displej pre informácie a zábavný obsah.

V tejto verzii sú navyše k dispozícii 19-palcové disky Black Tech Matt a dekoračné obklady výduchov vzduchu v lesklom čiernom prevedení Piano Black.

Tento model môžete mať za cenu 61 490 eur (s cenovým zvýhodnením 9 760 eur)

Volvo XC60 B4 Momentum

XC60 je dlhodobo najpredávanejším modelom Volvo a aj v minulom roku tvorilo takmer tretinu predajov automobilky. Ide pravdepodobne o najpopulárnejšie prémiové SUV strednej triedy v Európe a vo svete.

Rodinné auto sa nezaobíde bez bezpečnostných systémov a v tomto smere XC60 patrí vôbec medzi jedno z najbezpečnejších áut súčasnosti.

Je vybavené najnovšími technológiami vrátane balíka Driver Assist, ktorý zahŕňa adaptívny tempomat vrátane funkcie čiastočne autonómnej jazdy. Systém vám asistuje napríklad pri zrýchľovaní, brzdení a riadení s cieľom pomôcť pohodlne nasledovať premávku v aktuálnom jazdnom pruhu.

Vo výbave Momentum disponuje XC60 dvojlitrovým dieselom s mild-hybridným pohonom a výkonom 145 kW v kombinácii s 8-stupňovou automatickou prevodovkou Geatronic a pohonom 4×4.

Toto vozidlo ponúkame s cenovým zvýhodnením 8 970 eur. Môžete ho tak mať už za 49 900 eur.

Volvo XC60 B4 Momentum

Výbava Momentum ponúka škandinávsky dizajn, inteligentnú technológiu a nádherne prepracované luxusné detaily, či už v interiéri alebo v exteriéri.

Vo vnútri dominuje infotainment s 9-palcovou dotykovou obrazovkou. Okrem neho má vodič k dispozícii plne grafický digitálny prístrojový panel s 12,3-palcovým displejom.

Prostredníctvom hlasového ovládania môže šofér nastavovať teplotu, výber hudby či posielanie textových správ. Vodič sa tak môže lepšie sústrediť na dianie na ceste.

Tento model ponúkame v metalickej farbe Luminous Sand a v čalúnení Textil/Vinyl Comfort – Offblack. Súčasťou výbavy sú aj vyhrievané predné sedadlá, vyhrievaný volant, či vyhrievané dýzy ostrekovačov čelného skla.

Po cenovom zvýhodnení 9 170 eur ponúkame Volvo XC60 B4 Momentum Pro AT8 AWD za 50 300 eur.

Volvo XC60 B4 Inscription

Elegantá verzia Inscription ponúka väčšiu porciou chrómu a celý rad luxusných prvkov, napríklad elektrické ovládanie predných sedadiel s pamäťou či čalúnenie jemnou kožou Moritz Comfort.

Súčasťou príplatkovej interiérovej výbavy je aj dekoračné drevené obloženie prístrojovej dosky Driftwood. Exteriér auta vo verzii Inscription skrášľujú 19-palcové zliatinové disky kolies s desiatimi lúčmi.

Model XC60 ponúka aj veľkorysý objem kufra. S 505-litrovým batožinovým priestorom si vystačíte nielen pri veľkých rodinných nákupoch, ale pokojne aj dlhších pobytoch. Navyše po sklopení zadných sedadiel sa batožinový priestor vozidla rozšíri o 280 % až na 1 444 litrov, ktoré pri dvojtýždňovej rodinnej dovolenke určite využijete.

Tento model ponúkame v hnedej metalíze Maple Brown už za cenu 53 800 eur, čo je oproti pôvodnej cene výhodnejšie o takmer 10-tisíc eur.

Volvo V60 B4 Momentum

Toto všestranné rodinné kombi je maximálne praktické, pritom mu však nechýbajú elegantné línie a svieži škandinávsky dizajn. Neprehliadnuteľné sú najmä veľká maska chladiča a Full-LED svetlá s denným svietením v prevedení “Thorovho kladiva“, ktoré dodávajú prednej časti auta mimoriadne pôsobivý vzhľad.

V60 poteší priestranným interiérom, vďaka čomu nebudete mať problém s umiestnením detskej sedačky. Vzadu sa pohodlne zmestia tri deti a stále budú mať dostatok miesta nad hlavou aj pod nohami.

Vnútrajšok auta na pasažierov zapôsobí aj prémiovými materiálmi vrátane dreva či kovu.

Okrem luxusne spracovaného interiéru disponuje V60 množstvom špičkovej technológie, vrátane jazdných asistentov zlepšujúcich bezpečnosť na cestách. Príkladom môže byť technológia City Safety, ktorá rozpoznáva chodcov, cyklistov či väčšie zvieratá a v prípade nebezpečia automaticky spustí brzdenie.

Po cenovom zvýhodnení 6 110 eur môžete mať tento model už za cenu 46 900 eur.

Chceli by ste si vyskúšať niektorý z týchto modelov Volvo osobne? Vyplňte náš jednoduchý kontaktný formulár a dohodnite si vlastný termín testovacej jazdy.

Zdieľať