Vyberáme 8 skvelých vozidiel Volvo z našej aktuálnej zvýhodnenej ponuky

 

Ak uvažujete o kúpe vozidla Volvo už nejakú dobu, možno teraz je ten správny čas svoje plány priviesť do reality. V našom výbere vozidiel za mimoriadne výpredajové ceny nájdete zľavy až do 16 930 €.

 

 

Skladové a predvádzacie vozidlá Volvo

 

Našu ponuku skladových a predvádzacích vozidiel si môžete pozrieť aj z pohodlia domova.

 

Volvo XC90 B5 Inscription 7s AT8 AWD so zľavou 11 980 €

 

V našej ponuke nájdete napríklad najväčšie osobné vozidlo značky Volvo – model XC90. Ide o luxusné 7-miestne auto s pohonom 4×4. Vďaka priestrannému interiéru a pohonu AWD je ideálne na dlhé cesty a poradí si aj so zdolávaním náročného terénu.

 

Volvo XC90 B5 Inscription 7s AT8 AWD z našej ponuky s metalízou v netradičnom odtieni Pine Grey.

 

Ide o model z roku 2020, s 8-stupňovou automatickou prevodovkou a s výkonom motora až 183 kW. Nechýba mu ani bohatá výbava, ktorá zahŕňa rôzne doplnky pre maximálne pohodlie a bezpečie. Vozidlo je pripravené k okamžitému odberu s vynikajúcou zľavou 11 980 eur a s možnosťou odpočtu DPH.

 

Volvo XC60 NEW D5 Inscription AT8 AWD so zľavou 13 050 €

 

Celosvetovo najobľúbenejšie auto značky Volvo je model XC60. Z našej zvýhodnenej ponuky pre vás vyberáme Volvo XC60 NEW D5 Inscription AT8 AWD s vynikajúcou zľavou až 13 050 eur a s možnosťou odpočtu DPH.

 

Volvo XC60 NEW D5 Inscription AT8 AWD vám ponúkame v plnej výbave, za skvelú cenu a s možnosťou okamžitého odberu.

 

Medzi ďalšie výhody patrí výkon motora 173 kW, pohon 4×4, ale aj bohaté vonkajšie a vnútorné doplnky dostupné iba pre autá s najbohatšou výbavou – Inscription. Vozidlo bolo vyrobené v roku 2019, ide o 5-miestny model s kombinovanou spotrebou 6 litrov na 100 kilometrov.

 

Volvo V60 Cross Country D4 Momentum Pro AT8 AWD so zľavou 9 620 €

 

Elegantné a komfortné vozidlo, ktoré zvládne aj terén. Volvo V60 Cross Country D4 Momentum Pro AT8 AWD si poradí s akýmkoľvek typom cesty, hodí sa preto do mesta, na diaľnicu i do prírody. Samozrejmosťou je pohon 4×4, výkon motora 140 kW a nízka kombinovaná spotreba na úrovni 5,9 litra na 100 kilometrov.

 

Elegantný vzhľad vozidla umocňuje tmavá metalíza v odtieni Onyx Black.

 

 Pre maximálne bezpečie účastníkov cestnej premávky je V60 CrossCountry vybavené systémom autonómneho núdzového brzdenia či asistentom sledovania bdelosti vodiča. Na vozidlo sa vzťahuje výhodná zľava vo výške 9 620 eur s možnosťou odpočtu DPH.

 

Volvo S60 T5 R-Design AT8 so zľavou 16 930 €

 

Predvádzacie Volvo S60 T5 R-Design AT8 disponuje bohatou výbavou a vysokým výkonom motora až 187 kW. Toto vozidlo bolo vyrobené v roku 2019, má nízke emisie a spotrebu, ako aj 8-stupňovú automatickú prevodovku.

 

Volvo S60 T5 R-Design AT8 v príťažlivom odtieni Fusion Red je pripravené k okamžitému odberu.

 

Volvo S60 ponúka komfort pre 5 osôb a disponuje skvelou výbavou, ktorá sa postará o pohodlie a bezpečnosť počas dlhých ciest. Auto slúžilo na predvádzacie účely, má najazdených 5-tisíc kilometrov a môžete ho získať s vysokou zľavou až 16 930 eur i s možnosťou odpočtu DPH.

 

Jazdené vozidlá Volvo

 

Aktuálne sme okrem skladových a predvádzacích vozidiel zvýhodnili aj jazdené vozidlá Volvo priamo zo Švédska. Všetky jazdené autá prešli kontrolami, servisom a garantujeme ich bezchybný technicky, vizuálny aj bezpečnostný stav.

 

Volvo S90 D5 AWD R-Design A8 za 45 999 €

 

Zj ponuky jazdených vozidiel pre fanúšikov luxusných a športových vozidiel vyberáme model Volvo S90 D5 AWD R-Design A8. Toto luxusné vozidlo pôsobí ako elegantná limuzína, ktorá sa postará o priestor a pohodlie počas každej jazdy.

 

Luxusné 5-metrové Volvo S90 má elegantný vzhľad aj vďaka tmavej metalíze v odtieni Onyx Black.

 

Model S90 z našej ponuky je vybavený pohonom 4×4, skvelým výkonom 173 kW a 8-stupňovou automatickou prevodovkou. Vozidlo má 5 miest na sedenie a nízku kombinovanú spotrebu na úrovni 5,5 litra na 100 kilometrov.

 

Auto má najazdených iba 124-tisíc kilometrov a aktuálne ho ponúkame za 45 999 € s možnosťou odpočtu DPH.

 

Volvo V90 CrossCountry D4 AWD Edition so zľavou 3 000 €

 

S Volvom V90 CrossCountry D4 AWD Edition sa môžete vybrať preskúmať lesný terén kedykoľvek. Toto vozidlo je vybavené pohonom 4×4 a o spoľahlivý výkon sa postará motora so silou 140 kW. Volvo V90 CrossCountry má nízke emisie aj kombinovanú spotrebu na úrovni 6,2 litra na 100 kilometrov.

 

Predstavte si spojenie terénneho a kombi vozidla. Práve také je Volvo V90 CrossCountry.

 

Ponúkané vozidlo je v odtieni Osmium Grey. Má najazdených 171-tisíc kilometrov a je dostupné s vynikajúcou zľavou 3000 eur, ale aj s možnosťou odpočtu DPH. Ide o dvojročné vozidlo z roku 2018, s kompletnou servisnou históriou a bohatou výbavou.

 

Volvo XC40 D4 AWD Momentum Intro Edition A8 za 39 999 €

 

Stvorené pre jazdu i parkovanie v meste – práve taký je model Volvo XC40. Aj toto auto má pohon 4×4, nízke emisie a spotrebu v meste i mimo neho. Vozidlo bolo vyrobené v roku 2018 a má kompletnú servisnú históriu.

 

Volvo XC40 je skvelá voľba pre tých, ktorí preferujú menšie modely SUV

 

Výkon vozidla dosahuje 140 kW a medzi jeho najväčšie výhody patrí aj bohatá výbava. Tá zahŕňa palubný počítač, tónované sklá, adaptívny tempomat či rôzne druhy bezpečnostných prvkov, ktoré spoľahlivo ochránia celú posádku. Vozidlo je dostupné v čiernej farbe, odtieň Onyx Black.

 

Volvo V60 D3 Momentum AT6 so zľavou 12 690 €

 

Pri tomto modeli vás poteší najmä vysoká zľava, a to až vo výške 12 690 eur, navyše s možnosťou odpočtu DPH. Okrem toho ide o všestranné rodinné kombi, ktoré je maximálne praktické.

 

Volvo V60 D3 Momentum AT6 bolo vyrobené v roku 2018, má výkon 110 kW a nízku kombinovanú spotrebu na úrovni 5,2 litra na 100 kilometrov.

 

Aj keď ide o rodinné kombi, Volvu V60 nechýbajú elegantné línie a škandinávsky dizajn.

 

Volvo V60 D3 Momentum AT6 je dostupné vo farbe Osmium Grey. Má 6-stupňovú automatickú prevodovku, nízke emisie a bohatú výbavu exteriérových a interiérových prvkov – napríklad vyhrievané sedadlá, xenónové reflektory, systém Stop&start či parkovací asistent.

 

Prečo si vybrať jazdené, predvádzacie alebo skladové vozidlo práve od nás?

 

Medzi hlavné výhody patrí výhodná cena, ako aj špičková starostlivosť a servis. Navyše, všetky jazdené autá z našej ponuky prešli dôkladným výberom a previerkou podľa prísnych kritérií stanovených výrobcom.

 

  1. Testovacia jazda

Pri kúpe auta by ste si vždy mali nájsť čas aj na testovaciu jazdu. Práve za volantom všetko poriadne spoznáte a vyskúšate si používanie jednotlivých ovládacích prvkov.

 

  1. Výborná cena

Najväčšou výhodou predvádzacích a jazdených vozidiel je ich znížená cena. V T.O.P. AUTO Bratislava vám aktuálne ponúkame výpredaj skladových aj jazdených vozidiel Volvo za mimoriadne zvýhodnené ceny..

 

 

  1. Vozidlo na počkanie

V prípade, že si objednáte auto presne podľa vašich predstáv, musíte si naň počkať zopár týždňov a niekedy aj mesiacov. Pri jazdenom, predvádzacom a skladovom vozidle vám niečo také určite nehrozí. Po testovacej jazde, podpise zmluvy a platbe si vozidlo môžete odviezť ihneď so sebou.

 

  1. Dôkladný výber

Výber z ponuky jazdených áut od T.O.P. AUTO Bratislava znamená, že si kupujete maximálne preverené jazdené vozidlo. Vopred ho totiž podrobíme viac ako 100 kontrolám. Pri kontrolách sa sústredíme na pravdivosť údajov a hodnôt, výkon vozidla, ale aj celkový vzhľad a bezpečnosť.

 

 

  1. Jazdené Volvo v stopercentnom stave

Všetky jazdené vozidlá, ktoré nájdete v našej ponuke, preveríme a skontrolujeme tak, aby boli maximálne bezpečné a funkčné. Nezabúdame ani na aktualizáciu softvéru vozidla. A ak je potrebná výmena komponentov, vyberáme iba originálne náhradné diely Volvo.

 

  1. Predvádzacie vozidlá s nízkym počtom najazdených kilometrov

Pri našich predvádzacích vozidlách vám vieme zaručiť, že majú najazdených iba zopár kilometrov. A keďže sa pár mesiacov používali a slúžili na účely testovacích jázd, môžete počítať aj s nižšou cenou.

 

 

  1. Skvelá výbava

Veľkou výhodou je, že predajcovia používajú na predvádzacie jazdy vozidlá v tej najvyššej výbave, aby mohol zákazník spoznať všetky potrebné parametre auta. Vďaka vysokým zľavám na predvádzacie vozidlá tak môžete aktuálne získať plnú výbavu za najlepšiu možnú cenu.

 

 

Aj keď sú naše showroomy kvôli výnimočnej situácii aktuálne zatvorené, v prípade záujmu o niektoré z uvedených vozidiel nás pokojne kontaktujte telefonicky na čísle +421 220 511 750. Vybrané Volvo vám podržíme a akonáhle sa situácia zlepší, môžete si ho prísť osobne vyskúšať.

 

 

 

 

Zdieľať