Automobilkou roka 2019 je Volvo: Za úspechom stoja inovatívne technológie aj prísľub značky

 

Ocenenie Automobilka roka v rámci ankety Motor Awards 2019 udelilo britské vydavateľstvo News UK značke Volvo. Okrem tohto titulu si Volvo odnieslo domov ďalšie dve ocenenia, a to za najlepšie malé SUV pre Volvo XC40 a za najlepšie rodinné vozidlo pre Volvo V60. Čo stojí za týmto úspechom?

 

 

Katégória Automobilka roka je nová, Volvo v nej teda zvíťazilo historicky po prvýkrát. Výsledky ankety Motor Awards 2019 odrážajú názory tisícok vodičov, ktorí v jednotlivých kategóriách hlasovali pre svoje obľúbené značky a modely vozidiel. Volvo sa dostalo do užšieho výberu až v šiestich kategóriách.

 

Organizátor ankety, vydavateľstvo News UK, ocenilo najmä fakt, že automobilka Volvo plánuje vyrábať stále bezpečnejšie a atraktívnejšie automobily aj v segmente luxusných vozidiel.

 

        Za posledných päť rokov sa spoločnosti Volvo podarilo kompletne obnoviť celú modelovú radu.

 

Kompletná obnova celej modelovej rady sa vyplatila – vodiči si vozidlá Volvo zamilovali ešte viac. O tom svedčí aj úspech vozidiel XC40 a V60 v ankete Motor Awards 2019.

 

Obrovský úspech vozidiel XC40 a V60

 

Volvo XC40 bolo v ankete zvolené za najlepšie malé SUV/crossover. Na svoj zoznam ocenení si tak toto jedinečné vozidlo pripísalo ďalšie ocenenie. V rámci kategórie XC40 súperila napríklad s modelmi Audi Q3, Volkswagen T-Cross a BMW X1. Pre automobilku Volvo je XC40 mimoriadne dôležité vozidlo, ktoré stojí v popredí technologického vývoja a inovácií.

 

         Volvo XC40 hybrid a plne elektrický variant získali len za pár mesiacov množstvo ocenení.

 

Začiatkom septembra sa rodina vozidiel Volvo rozrástla o novú XC40-ku plug-in, teda hybridný variant T5 Twin Engine, v polovici októbra svet privítal aj plne elektrickú verziu tohto modelu, pričom má ísť o najbezpečnejšie vozidlo, aké kedy spoločnosť Volvo vyrobila.

 

         V kategórii rodinných vozidiel si prvenstvo vyslúžilo vozidlo Volvo Kombi V60, ktoré spája dokonalosť technológií so škandinávskym chic dizajnom.

 

Porotcovia ankety Motor Awards, ktorí po hlasovaní motoristov rozhodovali o užšom výbere vozidiel v jednotlivých kategóriách sa zhodli, že Kombi V60 v sebe dokonale spája krásny vzhľad a praktické funkcie, ako aj priestrannosť a funkčnosť interiéru vozidla, ktoré je stvorené práve pre rodiny s deťmi.

 

Automobilka Volvo sa podľa poroty od svojich konkurentov výrazne líši spojením silných a progresívnych hodnôt spoločnosti, technologických inovácií a výnimočného remeselného spracovania pri výrobe vozidiel.

 

     Volvo Kombi V60 je výborné rodinné vozidlo s detailne premysleným konceptom interiéru.

 

Podľa Roba Walsha, riaditeľa pre Client Partnerships Automotive z vydavateľstva News UK, je historicky prvé ocenenie Automobilka roka dôkazom toho, že sú vozidlá Volvo deň čo deň obľúbenejšie a vyhľadávanejšie.

 

Kúpou vozidla to nekončí. Vo Volve berieme servis osobne

 

Čo robí zo spoločnosti Volvo automobilku roka? Okrem kvalitných vozidiel s prepracovaným dizajnom a inovatívnymi technológiami, je to aj náš prístup a starostlivosť o vozidlo aj po jeho zakúpení.

 

Ak sa totiž rozhodnete pre kúpu vozidla Volvo, rozhodnete sa tiež pre ten najkvalitnejší servis. Naším cieľom je, aby bolo servisovanie osobné, jednoduché a inovatívne. Staráme sa nielen o vaše vozidlo, ale aj o vás.

 

         Cieľom spoločnosti Volvo je, aby pre vás servisovanie vozidla predstavovalo minimálnu stratu času a zároveň možnosť, ako vyriešiť všetky problémy čo najjednoduchšie.

 

Osobný servis Volvo je založený na tom, že vám hneď na začiatku predstavíme pridelenú kontaktnú osobu, ktorá sa vám bude venovať. Vždy vám ochotne a bez čakania poradí a pomôže.

 

Veľkou výhodou je, že vždy komunikujete iba s jedným konkrétnym človekom, ktorý vás a stav vášho vozidla dokonalé pozná. Vzájomná komunikácia je preto jednoduchšia, nehrozí žiadny komunikačný šum alebo nesprávna interpretácia informácií, ktoré nám poskytnete.

 

O auto sa postarajú dvaja špecializovaní mechanici, čo pomáha skrátiť dobu trvania servisnej prehliadky až o polovicu.

 

Osobný a dodatočný servis Volvo

 

Pri každej pravidelnej servisnej prehliadke vám aktualizujeme softvér, aby ste mali vždy jeho najnovšiu verziu. Pokračujeme s bezpečnostnou prehliadkou, v rámci ktorej naši technici skontrolujú bezpečnostné systémy a stav vašej batérie.

 

          Pri servisnej prehliadke sa skúsený personál postará o kompletné umytia auta – exteriéru a interiéru. Bude tak nielen funkčné, ale aj čisté a voňavé.

 

Čakanie na vaše vozidlo si môžete skrátiť v komfortnom salóniku, kde máte k dispozícii pripojenie na internet, občerstvenie či magazíny na čítanie.

 

            V autorizovanom servise Volvo Bory nájdete vyškolených technikov, inovatívne servisné postupy a originálne súčiastky a príslušenstvo.

 

Okrem toho vám ponúkame aj asistenčné služby, a to v prípade nehody, poruchy vozidla či pri strate kľúčov. Okrem osobného servisu poskytujeme aj dodatočný servis Volvo, kde realizujeme servis kolies, kompletné čistenie poťahov, opravu prasknutého čelného skla či servis klimatizácie.

 

 

 

 

Zdieľať