Jazdené vozidlá sú populárnejšie ako nové. Nerozhoduje o tom iba cena

 

Najbezpečnejší a najvýhodnejší spôsob, ako kúpiť „jazdenku“, ponúka program predaja preverených automobilov. Spolu s výhodnou cenou vám v T.O.P. AUTO Bratislava poskytneme doplnkové služby na takej úrovni ako pri kúpe nového automobilu.

 

 

Jazdené autá sú čoraz populárnejšie. Podľa prieskumu až 74 % vodičov preferuje kúpu jazdenky vozidla pred novým. Do veľkej miery za to môže aj pandémia koronavírusu, ktorá obrátila celý automobilový trh hore nohami. Automobilky nevyrábajú toľko vozidiel, ponuka áut nerastie a nestačí dopytu.

 

Výrazne populárnymi sa stali najmä zánovné ojazdené automobily, pri ktorých sú ekonomické výhody nesporné. Už pri bežných modeloch sa úspora oproti novému autu pohybuje v priemere medzi 20 až 30 %. U prémiových a luxusných áut to môže byť až 50 % v porovnaní s ich pôvodnou hodnotou.

 

Vysoký dopyt spôsobil bohužiaľ aj to, že sa na Slovensko dovážajú aj staršie a menej spoľahlivé autá ako pred pandémiou. Dôležité preto je jasne vedieť, aký je pôvod a história vozidla.

 

Jedným z najistejších a najvýhodnejších spôsobov, ako kúpiť ojazdený automobil, je zakúpenie prevereného vozidla s garantovanou servisnou históriou a nájazdom kilometrov.

 

 

Práve na takomto systéme je postavený aj predaj jazdených vozidiel Volvo v T.O.P. AUTO Bratislava. V spolupráci s Martinom Havelcom – odborníkom na predaj jazdených vozidiel Volvo, sme sa pozreli na konkrétne benefity tejto ponuky.

 

Vozidla s garantovanou históriou

 

V T.O.P. AUTO Bratislava sa špecializujeme na predaj jazdených vozidiel Volvo dovezených priamo z Volvo fabriky zo Švédska. Ide o jazdené vozidlá s jasným pôvodom, kde je precízne vysledovaná história každého kusu až k pôvodným továrenským záznamom.

 

„Tieto vozidlá sú vždy mladšie ako päť rokov a majú najazdených menej ako 150-tisíc kilometrov,“ hovorí Havelec.

 

Autá prechádzajú dôkladnou kontrolou

 

Vozidlá Volvo prechádzajú dôkladným testovaním. V servise T.O.P. AUTO Bratislava sú technikmi podrobené viac ako sto kontrolám a modernizované pomocou aktualizácie príslušného softvéru na najnovšiu verziu. Takto v 100-percentnom stave sú pripravené na opätovný predaj.

 

Volvo XC60 D4 190 PS AWD AT8 Inscription Polestar s cenovým bonusom 26 880 eur.

 

„Ide o najlepšie preverené vozidlá Volvo, ktoré je možné kúpiť v rámci segmentu jazdených áut. Do rúk vám tak vaše vysnívané elegantné SUV či všestranné kombi odovzdávame na najvyššej možnej technickej úrovni,” hodnotí Havelec.

 

Minimálne 12 mesačná záruka

 

„Za kvalitou a spoľahlivosťou vozidiel Volvo si stojíme. Preto k vášmu vozidlu ponúkame minimálne dvanásť mesiacov záruky s neobmedzeným nájazdom. Tá vám prináša rovnaké výhody a pocit istoty ako záruka na nové vozidlá. Pri niektorých modeloch si môžete záruku predĺžiť dokonca až na päť rokov od prvého prihlásenia vozidla.”

 

Doplnkové služby

 

Jazdené vozidlá Volvo sú kompletne pripravené na registráciu úplne rovnako, ako tomu je pri novom aute.

 

„Delegovať na nás môžete administratívu spojenú s kúpou auta ako vypísanie zmlúv, fakturácia či odhlásenie a prihlásenie vozidla. Ak nechcete mať žiadne starosti, vieme sa postarať o všetky potrebné úkony a odovzdať vám spolu s kľúčmi a dokladmi aj vozidlo s novou ŠPZ,” vymenúva Havelec doplnkové služby programu predaja preverených jazdeniek.

 

Volvo V60 T6 310PS AWD AT8 Momentum Pro Edition s cenovým bonusom 34 040 eur.

 

„Postarať sa vieme o všetky štandardné úkony rovnako ako by ste kupovali nové vozidlo. Či už je to poistenie, lízing alebo montáž doplnkov či ťažného zariadenia,” dopĺňa.

 

Na úver aj na lízing

 

„Pomocou VÚB Leasingu má záujemca o jazdené vozidlo k dispozícii viacero možností financovania ako finančný lízing a úver, či možnosti poistenia, ktoré sa nijak neodlišujú od toho, keď kupujete nové auto,” hovorí Havelec.

 

„Zároveň je možné použiť vaše súčasné vozidlo ako finančnú protihodnotu, a to aj inej značky ako Volvo. Pri každom vozidle je možné uplatniť aj odpočet DPH,” dodáva Havelec na záver.

 

Volvo V60 T6 310PS AT8 Momentum Advanced Edition s cenovým bonusom 23 880 eur.

 

Ak o kúpe prevereného zánovného vozidla značky Volvo vážne uvažujete, určite si nenechajte ujsť našu ponuku.

Zdieľať