Kupujete jazdené Volvo? Toto je 5 dôvodov, prečo si ho vybrať z ponuky Volvo Selekt

 

Čo je používané, nie je dobré. Aspoň tak sa to všeobecne traduje. V prípade ponuky Volvo Selekt to však rozhodne neplatí. Jazdené vozidlá sú starostlivo vybrané, overené, spoľahlivé a bezpečné. Prešli totiž 100-bodovou kontrolou, majú najazdených menej ako 150 000 kilometrov a nie sú staršie ako 5 rokov.

 

 

Program vybraných jazdených vozidiel Volvo však ponúka oveľa viac predností. Prečítajte si päť dôvodov, prečo si vybrať automobil z ponuky Volvo Selekt, ktorá má punc kvality a bezpečnosti.

 

 

1. Starostlivo vybrané vozidlá

 

Hneď na úvod je dôležité uviesť, že do programu Volvo Selekt sú zaradené iba preverené automobily. Kým sa však vozidlo dostane k zákazníkovi, musí prejsť viac ako 100 kontrolami, aby sa splnili všetky štandardy bezpečnosti, výkonu aj jeho vzhľadu.

 

 

Dôraz sa pritom kladie aj na jeho históriu a pôvod a ku každému autu sa pripájajú aj oficiálne záznamy priamo z továrenskej výroby.

 

Jazdené vozidlá zo Švédska, ktoré nájdete v našej aktuálnej ponuke, sú navyše skontrolované priamo odborníkmi vo švédskej dielni Volvo. Pri týchto vozidlách teda garantujeme úplnú bezchybnosť nielen my, ale aj samotný výrobca.

 

 

2. Dôkladná kontrola a aktualizácia

 

Vozidlo dostanete vždy opravené a ak je potrebná výmena komponentov, použité sú iba originálne náhradné diely Volvo. Auto je zmodernizované aj prostredníctvom aktualizácie príslušného softvéru pre riadenie motora a diagnostiku vozidla.

 

 

Ide o exkluzívnu službu, ktorá je garanciou toho, že Volvo z ponuky Selekt bude pracovať optimálne. Výsledkom celého tohto procesu je, že získate ojazdený automobil na tej najvyššej možnej technickej úrovni.

 

 

3. Nonstop asistenčné služby

 

Stratili ste kľúče, dostali ste defekt alebo vám došlo palivo? Nemusíte hneď vešať hlavu. V rámci programu Volvo Selekt máte k dispozícii aj špeciálnu 12-mesačnú pomoc. Stačí zavolať na bezplatné telefonické číslo spoločnosti Volvo Assistance a váš problém bude vyriešený, aby ste mohli nerušene pokračovať v ceste.

 

 

4. Vozidlá so zárukou

 

Záruka Volvo Selekt je jedna z najkomplexnejších dostupných záruk v automobilovom segmente a poskytuje ju výhradne predajca Volvo. Jej súčasťou sú však všetky kľúčové mechanické aj elektrické komponenty.

 

 

Autá, ktoré sú staršie viac ako 5 rokov, majú záručné krytie Volvo Selekt až na 6 mesiacov, pričom po prevzatí vozidla majú zákazníci možnosť vylepšovania vozidla po dobu 12 mesiacov. A veľkou výhodou je aj to, že vďaka záruke Volvo Selekt je vaše auto kryté v rámci celej Európy, vďaka čomu môžete pokojne jazdiť, nech už ste kdekoľvek na cestách.

 

5. Garancia spokojnosti

 

Pre spoločnosť T.O.P. AUTO Bratislava aj samotné Volvo je dôležité, aby ste boli s vybraným jazdeným vozidlom vždy 100-percentne spokojný. V rámci kúpy vám preto poskytneme 30-dňovú záruku výmeny. Znamená to, že ak nie ste s vybraným modelom spokojný, do 30 dní alebo do najazdených 2400 kilometrov vám vymeníme vozidlo za rovnocenný kus.

 

 

 

A to všetko len preto, aby ste boli ako zákazník s výberom vozidla značky Volvo absolútne spokojný od samého začiatku. Doprajte si najvyšší štandard kvality a vyberte si preverené jazdené vozidlo Volvo z našej ponuky Volvo Selekt.

 

 

Zdieľať