Najlepšie vozidlo na dlhé trate? Je ním Volvo XC60

 

V súťaži Auto Trader New Car Awards obstál model XC60 na výbornú, pretože sa stal najlepším vozidlom na dlhé trate. O výsledku rozhodovalo 63-tisíc motoristov. Išlo pritom o bežných spotrebiteľov, ktorí svoje autá používajú denne.

 

S XC60-kou si vodiči užijú aj dlhé cesty. Bezpečne a komfortne.

 

Volvo XC60 je prémiové SUV strednej veľkosti, ktoré poskytuje vysokú úroveň komfortu a priestoru. Je veľmi praktické, ideálne na rodinné výlety i služobné cesty.

 

Podľa súťaže New Car Awards britskej spoločnosti Auto Trader je zároveň aj najlepším vozidlom na dlhé trate. Výsledok je to zaslúžený, keďže o ňom rozhodovalo až 63 tisíc spotrebiteľov v Spojenom kráľovstve.

 

A čo vodičov Volva XC60 presvedčilo? Ocenili kvality, ktoré sú pri cestách na dlhé trate kľúčové.

 

         Interiér je prispôsobený tak, aby vodičovi poskytoval maximálne pohodlie aj počas šoférovania, ktoré trvá dlhé hodiny.

 

Ide najmä o priestor a pohodlie, dizajn sedadiel a ergonómiu ovládacích prvkov okolo vodiča i spolujazdca, ktoré prispievajú k pohodlnej jazde, znižujú únavu a poskytujú perfektný výhľad na cestu pred sebou.

 

         Dostatok priestoru a ergonomické ovládacie prvky sa špičkovo starajú o pohodlie vodiča počas dlhej jazdy.

 

Dvojzónová klimatizácia so systémom kvality vzduchu CleanZone a integrovaným vyhrievaním predných sedadiel pomáha s udržiavaním príjemného prostredia a vzduchu.

 

Multimediálny systém Sensus zasa umožňuje prístup k širokej škále zábavy, informácií a navigácii pre ľahké plánovanie cesty.

 

Multimediálny systém Sensun sa postará o informácie, hudbu i navigáciu.

 

 

Intenzívne zameranie spoločnosti Volvo na bezpečnosť zvyšuje pohodu pri cestovaní na väčšie vzdialenosti. Rovnako ako pokročilá technológia detekcie nebezpečenstva a predchádzania kolíziám.

 

XC60-ka sa štandardne dodáva s ovládačom Alert Control, ktorý zo vstupných zariadení detekuje, či vodič môže byť unavený alebo stráca koncentráciu.

 

Vodiči sa zhodli, že Volvo XC60 je silné a bezpečné vozidlo, na ktoré sa počas dlhej cesty môžu spoľahnúť a jazda v ňom je veľmi plynulá a tichá. Ocenili tiež pocit vysokého komfortu a to, že všetky ovládacie prvky sú jednoduché a funkčné. Vďaka tomu sa vodiči lepšie sústredia, cítia sa príjemne a pohodlne.

 

XC60-ka je skutočne dokonalý partner na dlhé trate.

 

Ak ste si kúpili alebo si plánujete kúpiť XC60-ku, vaše cesty budú bezkonkurenčne a preukázateľne najpohodlnejšie. V spoločnosti T.O.P. AUTO Bratislava si môžete vybrať zo širokej ponuky nových a skladových vozidiel značky Volvo.

 

 

 

 

 

Zdieľať