Podujatie BEZPEČNE S VOLVOM v showroome Volvo Bory

Uplynulý mesiac sme v našom showroome Volvo Bory zorganizovali celodennú akciu pre deti aj dospelých s názvom BEZPEČNE S VOLVOM, počas ktorej sme pre návštevníkov pripravili zaujímavý program a špeciálny Test Drive Event našich modelov v rozličných motorizáciách. Veľmi nás teší, že tejto akcie, ktorú moderovala aj Martina Maca Zábranská, Dano Dangl či Peter Šarkan Novák, sa zúčastnili aj rodiny s deťmi, pre ktoré boli tiež pripravené lákavé aktivity.

64 testovacích jázd pod vedením inštruktora Martina Háleša

Ako sa hovorí, lepšie raz vyskúšať ako stokrát počuť. Práve preto sme na našu akciu BEZPEČNE S VOLVOM pre Vás pripravili kombináciu elektrifikovaných a elektrických vozidiel z rady Volvo. Počas každého slotu bol k dispozícií aj náš certifikovaný inštruktor Martin Háleš, ktorý vždy profesionálne a rád zodpovedal všetky Vaše otázky a zároveň vodičom ukázal na akom princípe fungujú jednotlivé asistenčné systémy či technológie v danom vozidle. Jazdný komfort týchto vozidiel dokazuje, že svojim priaznivcom má značka Volvo aj naďalej čo ponúknuť.

Elektro, mild-hybrid alebo plug-in hybrid?

Počas testovacích jázd si mohli účastníci našej akcie vyskúšať 3 základné typy efektívnych pohonov, ktoré sú aktuálne dostupné v ponuke Volvo. Mali možnosť vyskúšať si tichý, no zároveň dynamický prejav 100% elektrického pohonu, špičkovo vyladený plug-in hybrid alebo výkonné a úsporné mild-hybridné motorizácie. Na vlastnej koži si tak overili, ktorý pohon im najviac sedí.

Bezpečnostné kontroly vozidiel

Bezpečnosť na cestách nie je len o asistenčných systémoch a pozornosti vodiča, ale z veľkej časti aj o technickom stave auta. Tím skúsených mechanikov z T.O.P. AUTO Bratislava bol preto počas celej akcie k dispozícii a vykonával krátke bezpečnostné kontroly návštevníkom vlastniacim vozidlo značky Volvo.

To, že bezpečnostné kontroly vozidiel vykonávali naozaj skúsení mechanici, potvrdzuje aj fakt, že naši technici sa umiestnili na výnimočnom 4. mieste v celosvetovej súťaži VOLVO VISTA 2022 (Volvo International Service Training Award), ktorá je najväčšou svetovou súťažou pre personál na trhu služieb. Naši mechanici si v nej zmerali sily so špičkovými odborníkmi z 36 krajín z celého sveta.

Samozrejme, technici z nášho servisu boli počas celej akcie pripravení odpovedať aj na dotazy týkajúce sa bezpečnosti, správnej starostlivosti a údržby o vozidlo či technických detailov jednotlivých modelov a motorizácií. Azda najzaujímavejšou servisnou témou, na ktorú ste sa pýtali, boli elektrické vozidlá.

Simulátor nárazu či okuliare navodzujúce stav opitosti

Aký je to pocit, keď s autom narazíte do pevnej prekážky v tak nízkej rýchlosti akou je povedzme 30 km/h? Pre zvedavých účastníkov nášho podujatia sme si pripravili simulátor, na ktorom mohli zažiť prudký a nečakaný náraz. Touto atrakciou sme Vám chceli pripomenúť akú dôležitú úlohu zohrávajú trojbodové bezpečnostné pásy vo vozidlách, s ktorými na trh ako prvá prišla automobilka Volvo. Účastníci si mohli vyskúšať tiež špeciálne okuliare simulujúce opitosť, vďaka ktorým si na vlastnej koži vyskúšali, aké nebezpečenstvo predstavuje alkohol za volantom.  Chýbať nesmel ani kurz prvej pomoci od tých najpovolanejších z RZP.

Vynikajúce jedlo a nápoje

Vďaka partnerom tohto podujatia si účastníci mohli na našej akcii pochutnať nie len na mäsitej či bezmäsitej verzii jedál od chlapcov z food-truck Chummies. Chýbať však nemohla ani tradičná švédska pochúťka – kottbullar či kardamónové hniezda. Nesklamali sme ani vegetariánov, v ponuke totiž bola aj bezmäsitá verzia. Záujem bol tiež o bohatý výber nealkoholických vín značky Nichewineprvý slovenský remeselný nealko pivovar Nilio Vám predstavil široký sortiment tradičných pív.

Bohatý program aj pre najmenších

Rodičia, ktorí prišli na našu akciu aj so svojimi ratolesťami, mali o program pre svoje deti postarané. Pre najmenších bol k dispozícií čerstvý popcorn či tradičné maľovanie na tvár. V detskom kútiku sa vďaka šikovným rúčkam mohli zapojiť do súťaže o malé elektrické vozidlo Volvo XC90.

Fotokútik, líčenie od make-up artistky v stánku Dermacol s malým prekvapením pre dámy, či súťaž o poukaz v hodnote 100 € na ľubovolný zákrok do kliniky Yes Visage Bratislava.

Ďakujeme všetkým účastníkom a už teraz sa tešíme na ďalší ročník podujatia BEZPEČNE S VOLVOM.

Zdieľať