Pohodová jazda počas zimy? Využite Volvo Winter Health Check a pripravte vaše vozidlo na zimu už teraz

 

Zima a sneh dokážu vodičov často potrápiť a nie je nič horšie ako byť nepripravený. O dôkladnú prehliadku vozidla Volvo sa postará služba Winter Health Check, o ktorej si dnes povieme viac. Okrem toho sme si pre vás pripravili výber tých najlepších sezónnych akcií, ktoré vám ponúka T.O.P. AUTO Bratislava.

 

           Sneh môže vodičov zastihnúť nepripravených, no s Volvo Winter Health Check vám nič také nehrozí.

 

Čo je Volvo Winter Health Check?

 

Ide o zimnú kontrolu vozidiel Volvo, ktorú by ste mali absolvovať ešte pred prvým snehom a tuhými mrazmi. V rámci zimnej kontroly vášho Volva bude vykonaná kontrola kapacity primárnej a prípadne aj sekundárnej batérie, kontrola a doplnenie zimnej zmesi v ostrekovačoch, kontrola mrazuvzdornosti chladiacej kvapaliny, kontrola funkčnosti stieračov, kontrola osvetlenia, kontrola stavu tlmičov a v neposlednom rade aj kontrola pneumatík.

 

        Kontrola zimnej zmesi v ostrekovačoch a mrazuvzdornosti chladiacej kvapaliny sú taktiež súčasťou Volvo Winter Health Check.

 

Celá kontrola vozidla trvá približne 40 minút. Ak je všetko v poriadku, môžete si vychutnať zimnú jazdu bez starostí a bez komplikácií. Ak by sa nejaký problém predsa len vyskytol, budete o ňom vedieť včas a môžete ho vyriešiť predtým, ako vyrazíte na lyžovačku či chatu.

 

Aké ďalšie akciové ponuky môžete počas zimnej sezónny využiť?

 

Aby vaše Volvo “sedelo” na cestách počas zimy perfektne, môžete si vybrať z našej širokej ponuky Zimné kolesá 2019/20, kde nájdete všetky dostupné druhy kolies vrátane 22 druhov hliníkových diskov. Nezabúdajte na to, že práve kolesá sú pre bezpečnú jazdu na mokrej, zamrznutej či zasneženej ceste najdôležitejšie.

 

         Včasná výmena, kvalitný druh a profesionálny servis – to pri zimných pneumatikách netreba nikdy zanedbať.

 

Častou chybou je napríklad spoliehanie sa na celoročné pneumatiky, ktoré sú bezpečné a stabilné len dovtedy, kým teplota neklesne pod -10 °C. Aj preto je dôležité prezutie auta pred začiatkom zimy a výber vhodných pneumatík, ktoré si “držia” svoje vlastnosti až do -40 °C.

 

Stvorené pre dobrodružstvá

Ďalšia akcia, ktorú ponúkame, vás dokonale pripraví na všetky zimné dobrodružstvá. Zľava na vybrané originálne príslušenstvo sa môže vyšplhať až do výšky 25 % a zahŕňa akcie na strešné boxy, priečinky, nosiče lyží či gumené rohože a stierače. Nezabúdajte, že s originálnym príslušenstvom od Volvo nemáte žiadne starosti – stačí si ho len kúpiť, nainštalovať a vyraziť na cesty.

 

         Rodinná lyžovačka? Strešné boxy a nosiče lyží sa postarajú o bezpečné uloženie celého športového vybavenia.

 

Také čisté ako nové

A aby bolo vaše Volvo ako zo škatuľky, nezabúdajte aj na profesionálne čistenie, ktoré je počas zimy viac než potrebné. Určite si spomínate na biele fľaky, ktoré spôsobuje posypová soľ. Tá poškodzuje exteriér, interiér sa zase “iba” zašpiní. Práve preto je dôležitá profesionálna starostlivosť o vaše vozidlo.

 

      Chcete, aby bolo vaše Volvo dokonale čisté? Vybrať si môžete z troch úrovní profesionálnej starostlivosti – Bronze, Silver a Gold.

 

Vaše auto bude vyčistené dokonale, keďže sa oňho postarajú školení odborníci. Ako sa hovorí u nás: Vaše Volvo bude také čisté ako nové.

 

 

 

 

Zdieľať