7 tipov na darčeky, ktoré potešia každého majiteľa Volvo

Patríte k priaznivcom Volvo alebo máte v okolí niekoho, kto na túto značku nedá dopustiť? Urobte radosť sebe či svojim známym štýlovými darčekmi z novej kolekcie Volvo, ktoré si teraz môžete zakúpiť aj priamo v showroome Volvo Bory v Bratislave.

 

 

 

 

1. Voda naša každodenná

Natankovať treba nielen auto, ale aj seba. Hoci sú mnohé moderné autá vybavené klimatizáciou, dodržiavať pravidelný pitný režim treba aj na cestách. Pri volante by vám tak nemala chýbať fľaša na vodu od značky Eva Solo, ktorá už 100 rokov vytvára exkluzívne dánske vybavenie a kuchynský riad.

Táto fľaša s oranžovým detailom spĺňa štyri základné parametre: estetika, funkčnosť, kvalita a ekológia.

 

 

 

Fľaša je síce vyrobená z plastu, no neobsahuje žiadne bisfenoly, ftaláty či ťažké kovy, a tak ju môžete opakovane plniť a používať. Pitie z nej je veľmi pohodlné a výhodou je aj to, že ju môžete dať do umývačky riadov. A netreba sa báť ani toho, že by sa vám pri páde v aute rozliala, pretože je vodotesná.

Fľaša od Eva Solo by sa tak mala stať vaším každodenným spoločníkom na cestách.

 

 

2. Laptop v bezpečí

Praktickým darčekom je aj obal na laptop Sandqvist Twill Laptop Sleeve, navrhnutý spoločnosťou Volvo Cars. Vyrobený je z prírodnej kože a recyklovaného polyesteru a podšitý je 100 % organickou bavlnou. Hodí sa na väčšinu 13-palcových notebookov a má aj jedno praktické vonkajšie vrecko na zips či priestor na odkladanie pera.

 

 

Tento produkt je vyrobený zo sivého melanžového kepru a prírodnej kože, čo pôsobí fresh a mladistvo.

 

 

 

 

3. Stále pripojený

Mnohí ľudia musia neraz pracovať aj z auta. Ak je to aj váš prípad, je veľmi dôležité, aby ste boli vždy pripojení a dostupní. Pomôcť vám môže kožený nabíjací kábel Amber pre zariadenia značky Apple, ktorý pôsobí luxusne a reprezentatívne, nech už ste kdekoľvek.

 

 

 

 

A ak chcete vyzerať naozaj tip top, zladiť si k tomu môžete aj kľúčenku Amber s koženým remienkom. Efekt bude dokonalý a rokovanie sa môže začať.

 

 

 

 

4. Vždy načas

Meškanie na dôležité rokovanie sa neodpúšťa. Hoci šofér nedokáže ovplyvniť situáciu na cestách, vždy je lepšie chodiť s predstihom. Pomôcť vám v tom môžu hodinky Watch 40 Grey, vďaka ktorým budete mať stále prehľad o čase.

 

 

 

 

Tieto hodinky, vytvorené dizajnovým oddelením spoločnosti Volvo Cars, sú kombináciou klasického škandinávskeho dizajnu a moderného minimalizmu. Watch 40 Grey naplno reprezentujú svojho nositeľa a sú dôkazom toho, že človek, ktorý ich vlastní, si naozaj váži každú sekundu, ktorú venuje svojmu klientovi.

 

 

5. Slnečné okuliare

Zrak máme iba jeden, a preto nie je jedno, čo si na oči nasadíme. Zaťažkávajúcou skúškou pre nás býva aj šoférovanie, keď sa musíme naplno koncentrovať na cestu.

Vyskytnúť sa pritom môže množstvo neočakávaných situácií, ako napríklad slnečné svetlo odrážajúce sa od cesty, keď naše oči začnú prirodzene žmúriť. Klasické slnečné okuliare v takýchto prípadoch nestačia, pomôžu iba kvalitné s polarizačným filtrom.

 

 

 

 

Výborným pomocníkom v takýchto situáciách sú slnečné okuliare Vienna od značky Nividas. Polarizované šošovky ponúkajú 100 % ochranu pred nebezpečným UVA/B žiarením a zároveň aj ostrejšie videnie bez oslnenia.

 

 

 

 

Tieto okuliare sú však nielen mimoriadne praktické, ale oslníte nimi aj svoje okolie. Zúžené rámy a okrúhly tvar totiž pôsobia naozaj nadčasovo. Ak teda chcete mať v aute účelné a zároveň dizajnové slnečné okuliare, najlepšou voľbou sú tie od značky Nividas.

 

 

6. Zbaliť sa a vyraziť

Na cestu sa treba vopred dobre pripraviť a zbaliť si všetky potrebné veci. A práve s tým vám pomôže cestovná taška Sandqvist Leather Weekend Bag, ktorá je priam ideálna na víkendové pobyty či na služobky.

 

 

 

 

Aj tento produkt navrhla spoločnosť Volvo Cars a vyrobila ho renomovaná značka Sandqvist, ktorá dbá najmä na prírodné materiály a praktickosť.

Kvalitná koža, 100-percentná organická bavlna, luxusná čierna farba a k tomu nastaviteľný ramenný popruh – to všetko robí z tejto cestovnej tašky výnimočný kúsok. Výhodou je aj to, že vo vnútri sa nachádza priestor na laptop, ktorý sa hodí pre väčšinu 15-palcových notebookov.

 

 

 

 

 

Ak vás ale namiesto služobnej cesty čaká adrenalínový zážitok, zvoľte radšej vodotesný vak Duffel. Ten je vyrobený z nylonu odolnému voči vode, a vďaka sivej farbe pôsobí oveľa športovejšie. Je teda ideálnym spoločníkom na cesty plné dobrodružstva.

 

 

 

 

7. Zabaviť deti

Jedna vec je zbaliť na cesty sám seba. Čo však v prípade, že s vami idú aj deti? Púšťať im v aute nonstop rozprávky nie je zrovna najlepšia voľba, a preto by ste ich mali vybaviť cestovateľskými spoločníkmi, s ktorými sa v aute nebudú nudiť.

 

 

 

 

Príjemným rozptýlením je švédska omaľovánka, ktorá im predstaví štyri ročné obdobia a príbeh mladého losa. Knižka plná detských aktivít a hravej farebnosti im ukáže, ako los dokáže zbierať hríby, korčuľovať sa či plachtiť, no najmä to, ako si užívať život plný radosti v kruhu priateľov.

 

 

 

Mnohým deťom tento los natoľko učaruje, že si ho dokonca vypýtajú aj v plyšovej forme, aby mohli počas jazdy sladko spať v jeho objatí. A keď sú šťastné deti, sme šťastní aj my.

Či už si z darčekov značky Volvo vyberiete módne doplnky, príslušenstvo alebo užitočné pomôcky, veríme, že tým urobíte sebe alebo obdarovanému obrovskú radosť. Vybrané doplnky nájdete priamo v showroome Volvo Bory, no ak ich práve nemáme skladom, naši predajcovia vám ich radi objednajú.

 

 

 

 

Zdieľať